Перейти до вмісту

Галина зважилася і подала на розділ майна. Він виганяв її з дому, говорив, що у неї є мати і нехай до неї йде.

  • від

До сих пір не можу зрозуміти мужиків. Чого їм в житті тільки не вистачає? Стрибають від однієї до іншої, не цінують те що є. Адже безліч прикладів в житті існує, а ні, у мене так не буде, кожен думає про себе.

Розповім черговий приклад з життя. Доросла сім’я, троє самостійних дітей, онуки, врешті-решт. І раптом чоловік розуміє, що треба щось міняти.

Влаштовується на нову роботу, заводе не молоду коханку. Так і планує жити. Так от не задача, дружина все дізнається і життя в гаремі її не влаштовує.

Чому всі особини чоловічої статі вважають, що на них світ клином зійшовся? Не одна баба ще не вмерла без мужика, а в більшості випадків розквітає. Так ось, ближче до суті.

Дружина Галина подає на розлучення. Майно спільно нажите. Він думав, що їй нічого не дістанеться, або, що вона на таке не вирішиться. А вона зважилася і подала на розділ майна. Чого тільки не було, він приїжджав, виганяв її з дому, говорив, що у неї є мати і нехай до неї йде.

Один раз сильно напав на неї, душив і залишилися синці. Вона подавала в суд, знімала побої. Присудили тільки сміх, кілька годин громадських робіт, які він проводив на своїй роботі. Ось що це за покарання.

Тепер кожен мужик зможе бити слабку жінку і йому за це нічого не буде? Ось з цим я категорично не згодна, за таке, як я вважаю, повинен бути реальний термін. Повернемося до подружжя.

Майно було бідне за сільськими мірками. Квартира, машина, трактор, косилка, пилорама, скотина, корови і багато іншого. Ще колишній чоловік запропонував поділити квартиру навпіл. Дружина в подиві, як так, я буду жити і ти будеш приїжджати коли тобі заманеться? Навіть уявити такого не можна.

Від квартири і машини відмовилася, а все інше і всі меблі з дому забрала. Все продала і поїхала ближче до сина, допомагати онуків ростити, там їх вже троє.

А нова дружина виявилася не такою ідеальною як хотілося. В її похилому віці постійні п’янки, гулянки. Мучився з нею чоловіче, мучився, та й здався.

Живе тепер один в своїй квартирі, баб змінює, а сенсу в цього немає. Стара жінка ні за що не повернеться, звикла вже одна, добре, спокійно, та й пробачити таке нереально.

Заслужила на старість років, за те що долю на нього поклала. Зате троє дітей молодці, мати розуміють, підтримують. Ось що варто взяти з цієї історії? Нічого міняти шило на мило. Потрібно цінувати те, що нажито роками, тих людей, які завжди поруч.

А дівчата і жінки легкої поведінки завжди були, є і будуть. Що це, воля долі або ефект бумеранга? Але тим хто робить зло, воно обов’язково повертається.