Перейти до вмісту

Головна хижачка гороскопу: як знаки зодіаку полюють на чоловіків

Сьогодні наш астропрогноз розповідає, як знаки зодіаку полюють на чоловіків. І хто найнебезпечніша хижачка у гороскопі. Можливо, це ти?

12-е місце – Козоріг

Козеріг не полює. Козоріг залягає в засідці і вичікує, поки невдаха жертва сама полізе подивитися, що це там таке підозріло скрипить. А це скриплять Козерожі мізки, зовсім не пристосовані до вирішення завдань типу «Дано: ви перебуваєте в пункті Б. З пункту А рухається теплокровний об’єкт зі швидкістю 3 кілометри на годину. Відомо, що до пункту Б він прибуде через 3 хвилини 40 секунд. Знайти: спосіб його схопити, шляхи відходу у разі невдачі, корінь квадратний із 167 854 і сенс життя».

Зазвичай саме в цей момент мозок Козерога перегрівається і самостійно йде в режим перезавантаження – і в дію вступають рефлекси: жертва сцапана, а Козоріг клянеться собі, що більше ніколи. І клятву, що характерно, зазвичай виконує.

11-е місце – Близнюки

Парадоксально, але факт: Близнюки, яких любий всесвіт наділив усіма якостями, необхідними успішній хижачці, ніколи не використовують їх за призначенням. У любовних справах вони педантичні рівно настільки ж, наскільки безцеремонні у всіх інших, тобто просто неймовірно, разюче, невимовно педантичні.

Близнюкам сміливо можна довірити свою свіжоспійману, ще тремтячу жертву – вони не чіпатимуть. Хоча ми не виключаємо, що причина зовсім не в акуратності: просто охочі стати жертвами давно в чергу встали, а Близнюкам, як завжди, ніколи.

10-е місце – Водолій

Якась зла людина переконала Водоліїв, що прямохідний організм, відомий як «мужик», — істота розумна, і вони повірили, незважаючи на досліди, що стверджують зворотне, які жіноча частина людства ставила останні 300 тисяч років. А оскільки полювати на розумну істоту Водолію не дозволяють принципи, вона, швидше, віддасть перевагу сісти на довічну дієту, ніж випустити хоч один кігтик і схопити дичину, яка сама вже звернула собі шию, приготувалася і просить.

Але цього Водолію мало: дичина спочатку має переконливо довести, що хоче бути жертвою, і тоді, можливо, але це не точно, Водолій скаже своє «так». Все це викликає у нас невиразні підозри: схоже, Водолії просто відкрили спосіб полювати так, щоб ніхто нічого не зрозумів, але доказів, даруйте, нема.

9-е місце – Терези

Щоразу, виходячи на полювання, Терези сумніваються: а чи голодна я взагалі? А чи достатньо благородний цей олень? А ну як зараз цього схопиш, а з-за куща другий вибіжить пожирніше? А якщо я повз трахею промахнуся – він мені між очей копитом не зарядить? А якщо…

Втім, якщо ви думаєте, що таким чином Терези упускають найласіші жертви, то ви сильно помиляєтеся: зазвичай через кущі і справді вискакує олень пожирніше, вже трохи збентежений несподіваною зустріччю з важко завантаженою фурою на найближчому шосе. Тут Терези і беруть його тепленьким. Але, звичайно, не можна сказати, що це повноцінне полювання. Натомість напрочуд успішне!

8-е місце – Риби

Рибки щиро переконані, що створені Небесною канцелярією не для ролі хижачки, а для ролі жертви: ось пливе вона, вся така гарна і безтурботна, у теплих блакитних водах, як раптом хоба! — і її вже тягне за плавець якийсь непоказний карась. Який насправді виявиться морським царем, звичайно ж, і перетворить Рибку на Русалочку, а її життя — на суцільне свято.

І лише одна невелика проблемка псує цю ідилічну картинку: рибкіна акуляча паща, яка завжди не вчасно розкривається. Якраз у той момент, коли непоказний карась збирається з духом, ховаючись у водоростях, а повз Рибку пливе зовсім неживий дайвер з ось таким аквалангом. І, що характерно, Рибка точно знає, що кидатися на це безглуздо – ніякого толку не буде, крім відрижки з присмаком гуми, але вдіяти з собою нічого не може.

7-е місце – Стрілець

Стрільці не так полюють, скільки грають, бо щиро переконані: мужик — надто дрібна дичина і надто легка здобич. У випадку Стрільця так воно і є, але потенційним жертвам ми категорично не рекомендуємо розслаблятися: пискнути не встигнете, як Стрілець вас схопить – блискавично і безжально, як кішка.

А потім пожує і виплюне, тому що взагалі-то у неї повна миска корму стоїть не зворушена, диван не лежаний і телевізор не дивлений. А як ви тепер житимете, пожовані, Стрільця, природно, мало цікавить: вона собі свіжіше знайде.

6-е місце – Діва

Почесне центральне місце в гороскопі хижачок займають Діви, які з абсолютно незрозумілої нашому астропрогнозу причини завжди сумніваються у своїх силах: чи захоплю я жертву, чи вона захопить мене?

Тому Діви воліють брати жертву часом: приманюють, поміщають у відповідні умови і довго, методично, планомірно та монотонно під’їдають. При цьому насправді Діви цілком здатні знести нещасному голову одним швидким ударом, але вдають, що нічого такого не можуть і взагалі у них лапки (без кігтів). Насправді, їм так просто нецікаво. Їм цікаво помучити.

5-е місце – Телець

П’яте місце дістається Тельцям — найобачливішим хижачкам зодіаку. Тельці ніколи не покладаються на удачу і не вірять, що дорогий всесвіт просто так викотить їм жирненьку жертву через найближчий кущ. Саме тому Тельці складають план: уважно вивчають особливості поведінки потенційної жертви, вираховують, коли настане період гону і вона втратить пильність, заздалегідь прикидають, звідки зручніше напасти і куди заганяти, щоб виходу у нещасного не було.

І тільки склавши хитрий план, виходять на полювання — попередньо добре вивалявшись у метеоритах від «Герлен», щоб перебити запах хижачки. І коли дорогий всесвіт все-таки викочує їм готовеньку жертву через найближчий кущ, Тельці дещо губляться. Але лише на долі секунди! А потім, звісно, хапають. Але все-таки трошки шкодують, що стільки праці зникло просто так.

4-е місце – Овен

Трохи не дотягли до трійки лідерів Овни — хижачки наполегливі, безжальні та дуже жадібні. У тому сенсі, що Овну потрібно обжератися до стану анабіозу, і тільки тоді вона готова пропустити повз видобуток, який сам іде до рук.

А саме в руки Овна йде приблизно все живе просто тому, що жодна жертва не дотягує до її вагової категорії: масою свого темпераменту Овен задавить будь-кого. Тож жертва і пікнути не встигає, як Овен уже її сцапала, затягнула на свою територію і нетерпляче поглядає на годинник.

І лише з однієї причини Овнам не дісталося почесного призового місця: несмачні жертви вона, як правило, одразу випльовує, трохи надкусивши. Втім, може собі дозволити.

3-е місце – Скорпіон

Відкривають трійку лідерів Скорпіони, які полюють так, начебто взагалі й не думали це робити: красиво, але дуже недбало. Ой, знаєте, просто невдало жалом махнула, і воно якось насадилося!

Насправді нещасну жертву Скорпіон помітила давно, розставила по дорозі прапорці і загнала в глухий кут. Але в це ніхто і ніколи, звичайно ж, не повірить, тому що полюють Скорпіони виключно на хижаків. Інакше нецікаво.

2-е місце – Рак

Несподіваний поворот! Срібна медаль дістається Ракам, у яких пропалених хижачок не запідозрить ніхто й ніколи: це ж сама святість, а не жінка! Мила, привітна, тиха і абсолютно нешкідлива! Загалом так воно і є, тому полюють Раки хитро, спритно та вишукано.

Не покладаючись на силу клешні, споруджують безвідмовний капкан і заманюють туди нещасного. Причому в результаті він упевнений, що це він тут головний хижак і свою жертву наздогнав, переміг і підкорив. Ха-ха.

1-е місце – Лев

Та-дамм! Почесне перше місце, золота медаль і звання найголовнішої хижачки всієї зодіакальної кулі дістається Левиці — еталонній хижаці, яка не має природних ворогів і не має жодної істоти, яка не могла б стати її жертвою.

Левиця — це справжня машина для полювання, яка має у своєму арсеналі мисливські звички для будь-якого типу жертв, включаючи тих, хто є найстрашнішими хижаками. Наш астропрогноз навіть не може сказати, хто може бути так само крутий, як Левиця.