Гороскоп обіцяв багатство, а я на мілині

Мене дуже хвилює моє фінансове становище. За всіма гороскопам у мене зараз період фінансового підйому, а я ледве зводжу кінці з кінцями. Немає грошей навіть на подарунки родичам. Дуже чекаю вирішення цих проблем.

Валентина, 43 роки. Порада від психолога.
Привіт, Валентино! Ви хвилюєтеся так, немов досі ваше життя вибудовувалася в повній відповідності з гороскопами, а зараз щось пішло не так. Фінанси – досить передбачувана сфера життя. Можна виграти в лотерею або отримати несподіваний спадок, але так буває рідко.

Якщо ви збільшуєте свої витрати, влазите в борги, спираючись тільки на передбачення гороскопів, то ситуація може стати ще гірше. Спробуйте діяти інакше. Спочатку чекайте зміни фінансового становища, а потім витрачайте. Справи точно підуть краще.

Не вважайте себе зобов’язаною купувати комусь подарунки. Свята пройдуть, борги залишаться. Нікому не потрібні подарунки, якщо даруючий просто не може собі їх дозволити. Міняйте роботу, шукайте, де і як можна заробляти додатково, на чому можна економити, від чого розумно відмовитися. Хіба є якісь інші способи змінити свою фінансову ситуацію?

Related Post

Одного разу в цей момент увійшла до кімнати мама, і тоді все закінчилосяОдного разу в цей момент увійшла до кімнати мама, і тоді все закінчилося

А хто вірить в домовика? Може хто-небудь бачив його наяву або відчував? Байки про цю істоту йдуть з давніх часів. Прийнято вважати, що він охороняє благополуччя в родині і карає

facebook