Готель для зустрічей з коханцем мені доводиться оплачувати самій

Мій коханець виховує сина загиблого брата. У мене теж син. Домовилися по черзі оплачувати готель. Двічі платила я. Нагадала про домовленість – він обурився: «Ти мене підозрюєш?» Відчуваю себе використаною, але ж у нього і справді непроста ситуація.

Марія, 36 років. Порада від психолога.
Ваша інтуїція, Марія, вказує на дивину ситуацію, яка вимагає прояснення. Ваше почуття провини абсолютно зрозуміло, оскільки ви можете сердитися на обранця, звинувачувати в споживчому відношенні до себе, але в той же час відчуваєте теплі почуття, хочете довіряти йому і розумієте, що у нього в житті багато труднощів.

Таке поєднання емоцій вводить нас в стан безвиходдя, з якого непросто вибратися. Перш за все, перерахуйте і опишіть для самої себе почуття, які ви відчуваєте до цієї людини і ситуації, – це дасть вам можливість краще зрозуміти свої бажання.

Ви хочете чесності і щирості, але готові відстоювати свої інтереси і кордони. Мені це видається абсолютно правильним. Звичайно, така непослідовна поведінка з боку чоловіка не може не спантеличувати. Але варто пам’ятати про те, що будь-які питання вирішуються в діалозі.

Фінанси і борги – тема делікатна, і на неї реагують по-різному, іноді досить різко. Але ви вже дорослі люди, і кожен з вас несе відповідальність за своє життя. Ви теж виховуєте дитину, і ваша задача – піклуватися і про свого сина.

Допускаю, що у партнера фінансові складності, але це не означає, що вирішувати їх повинні ви. Ви можете м’яко вказати, що ви вже оплачували номер, що сьогодні у вас немає такої можливості і ви розраховуєте на його підтримку.

Комусь може припасти до душі варіант додати трохи акторської майстерності і «забути» гаманець вдома. Але ваше завдання – спокійно і впевнено провести лінію, за яку ви заходити не маєте наміру, а також показати, що ваше почуття провини не можна використовувати для тиску на вас.

You cannot copy content of this page