Говорять, що в 50 років неможливо зустріти своє кохання, але Ольга і Віктор довели, що це можливо

У віці за п’ятдесят років у чоловіка бувають різними. Хтось із чоловіків втратив свою половинку і не знайшов, а у когось все в порядку.

Моя знайома Ольга, як-раз і познайомилася з чоловіком, як у пісні: «одинокий мужичок за п’ятдесят недоглянутий, що не бомж і не алкаш».

Ольга була заміжня, розлучилася, а створити нову сім’ю не планувала. Дісталося їй від колишнього чоловіка: руки розпускав, брехав. Правда народила від нього двох прекрасних дітей, яких виховала гідними людьми.

У п’ятдесят років Ольга виглядала моложаво, при цьому не відвідуючи дорогих фітнес-центрів, і без косметичних операцій і процедур. З Віктором Ольга познайомилася в Ощадбанку, де знімала гроші в банкоматі.

За нею зайняв чергу, як їй здалося, чоловік у віці, скромно одягнений і не респектабельний. Після того, як Ольга оплатила всі платежі, він ввічливо звернувся з проханням допомогти йому розібратися з реквізитами.

З Віктором було цікаво розмовляти, а на зовнішній вигляд Ольга не звертала уваги, і погодилася продовжити спілкування в кафе, де він замовив каву.

Знайомство з Віктором мало продовження, було багато спільних тем, і життєвих уроків, які їх об’єднали. Спілкуючись з Ольгою було видно, що ця жінка відчуває себе щасливою. Так вони і продовжили спільне життя удвох в 50 років.

Related Post

Без п’яти хвилин графиняБез п’яти хвилин графиня

Мені 30 років, я менеджер IT-команди в міжнародній компанії, дуже люблю свою роботу і вона приносить мені адекватний дохід, шість років одружена з чудовим і дуже турботливим чоловіком (освідчився через

Чоловік не приїхав у пологовий будинок тому що сказав, що це морально тяжко і він перечекає на роботі…Чоловік не приїхав у пологовий будинок тому що сказав, що це морально тяжко і він перечекає на роботі…

Мені 34 роки, 10 років заміжня. Заміж вийшла по великому коханню, жили добре, старшій дитині було 5 років, коли чоловік поїхав у відрядження до іншої країни на рік. Нудьгували дуже,

Відрізати половину мізків і влити пару літрів силіконуВідрізати половину мізків і влити пару літрів силікону

Відправляю вам палкий привіт з Латинської Америки, де з недавніх пір живу. Я дуже щаслива і задоволена своїм життям людина. Я живу в кліматі моєї мрії з двома океанами, пальмами

facebook