Грошей немає на життя, зате чоловік купує на останні гроші креветки та крафтове пиво

Пишу сюди швидше для тих дівчаток, які ще не встигли вискочити заміж. Хоча навряд чи хтось буде прислухатися до чужих помилок, але все ж … Може хто-небудь задумається …

Дівчата (і хлопчики теж!), Вступайте в шлюб лише після того, як добре дізнаєтеся людину, з якою захочете далі жити разом.

Перевірте свої відносини, не вступаючи в шлюб і не народжуючи дитину. Потім все поміняти буде дуже складно. А в деяких випадках розлучатися взагалі доведеться через суд, як це було в моєму випадку.

Коли я виходила заміж, то не думала над практичною стороною шлюбу, а даремно!

Мені тоді здавалося прекрасним, що чоловік не ставить гроші на перше місце. Але пізніше з’ясувалося, що йому за власний кошт і зовсім наплювати і розтерти.

Навіть в ті моменти, коли нам нічим було оплачувати оренду за житло, він не збирався нічого вирішувати і робити.

Коли я працювала на двох роботах, він знайшов причину звільнитися зі своєї роботи.

Не витримала після чергового скандалу. На останні гроші він купив креветок і крафтового пива.

У нас не було ні хліба, ні молока, а він купив пиво і креветок. Креветки стали останньою краплею. Я втомилася лаятись з чоловіком, втомилася пиляти йому мозок, щоб він йшов працювати, втомилася від його пофігізму.

Любов – це така підла штука, що ти спочатку без розуму від людини. Потім любов проходить і ти бачиш його таким, яким він є … без рожевих окулярів.

P. S. З моменту розлучення пройшло вже 5 місяців, а він продовжує бити байдики і не працювати …

You cannot copy content of this page