Гроші на чорний день відклала із запасом на доглядальницю, адже у дітей ніколи немає часу, проте є борги

Півроку тому я продала будинок за містом. Діти мої до села не звикли, ручна праця їм чужа. Син поїхав до столиці, а донька залишилася у місті. Вийшла заміж, народила і навіть встигла розлучитися. І це у 32 роки!

Так як я сама вже немолода, а покупці знайшлися щедрі, на роздуми не було часу. Але я цілком задоволена угодою.

Так от, розплачувалися зі мною у валюті, міняти я її не стала. Та й навіщо? А тепер ось, вважай, озолотилася.

Ну і згадала про це моя улюблена дочка. Каже, позичити хоче частину суми, щоби покращити свої житлові умови. Квартиру має однокімнатну, стару. Хоче або розміняти на «двушку», або зробити ремонт. Ну і натякає, мовляв, на день народження онуки це був би розкішний подарунок.

З одного боку, я її розумію, усім хочеться жити краще. Але взагалі… Мені подобався Олексій. Гарний високий хлопець. Мав хорошу роботу і ніколи зі мною не сварився.

Коли вони з моєю дочкою побралися, все було дуже добре. Він працював на виробництві, вона сиділа вдома. Як у всіх, загалом. Але чи то їй нудно стало, чи я чого не знаю, але стали ходити чутки, що донька почала водити до себе мужиків.

Але чутки на те й чутки. Справа така, тим більше місто у нас невелике, заздрісників багато. Завели доньку. А потім якось одразу все зруйнувалося.

Олексій подав на розлучення та поїхав. Швидко та без скандалу. Принаймні так мені все донесли. Квартиру він залишив моїй дочці, навіть аліменти сплачує. Я взагалі не знаю, чи можна продавати таке житло у разі чого.

Тепер дочка і вдень, і вночі дошкуляє мені проханнями дати їй у борг грошей. Це ж моїй кровіночці потрібно.

Але, бачте, я добре знаю, що дочка за все своє життя палець об палець не вдарила. Навіщо? То у стосунках, то вже у декреті. Ясно, що назад мені свої гроші не повернути буде. І це тисне і водночас дратує. Тому що я теж маю деякі думки.

Я хочу залишити заощадження недоторканими. А через якийсь час, сподіваюся, не дуже скоро витратити їх на доглядальницю. У банк їх не покласти, вони можуть згоріти. Якщо розміняю зараз — вважай, уже згоріли.

А потім, можливо, вони ще раз збільшаться в кілька разів. Хто його знає. Не подешевшають точно. Відповідно, зможу оплатити спеціальну людину, яка за мною доглядатиме.

Думаєте, дочка погодиться стати тією самою доглядальницею? Я вам відповім – так! Зараз вона погодиться на все, що завгодно, дай їй тільки те, що їй потрібно. Але потім виявиться, що стареньку матір краще кудись у хоспіс віддати, часу та сил на неї зовсім не вистачатиме.

Я вже знаю. Ну а зараз що? Ну, живуть вони небагато. Та я теж, насправді. Нічого, розберуться. Молоді, здорові.

Ось так я вирішила. Люблю своїх дітей, але розумію, що вони ставляться до мене набагато прохолодніше.

Син, який зовсім забув про матір через свої столичні справи. І дочка, яка в боргах, як у шовках, але хоче лише отримувати та нічого не давати натомість. Я б зрозуміла, наприклад, якби гроші потрібні були їй на якісь курси саморозвитку.

Related Post

Мені не дозволялося працювати і спілкуватися з подругами. Чоловік старший на 20 років забороняв мені всеМені не дозволялося працювати і спілкуватися з подругами. Чоловік старший на 20 років забороняв мені все

Мій чоловік був старший за мене на 20 років. Сама досі не розумію, як я так попала. Спілкуватися ми з ним почали незадовго до мого повноліття. Не можу сказати, що

Сергій три рази ходив жити від дружини до коханки та навпаки…Сергій три рази ходив жити від дружини до коханки та навпаки…

Я хочу поділитися своєю історією. Щоб на моєму прикладі, всі бачили, що трапляється, коли дружини прощають зради своїх чоловіків. Для багатьох, звичайно моя історія, це вже прожитий період життя, а

Як поставити нахабних сусідів з невихованими дітьми на місце?Як поставити нахабних сусідів з невихованими дітьми на місце?

У нашій комунальній квартирі живе жінка з двома маленькими дітьми, 6 і 7 років, які бігають і кричать весь день і у себе в кімнаті, і в місцях загального користування.