Гриша відкрив очі і побачив позаду Рити маму, яка качала головою і виглядала дуже наляканою. Так Рита врятувала нещасного. Точніше навіть не Рита, а мама хлопця з того світу побачила, що її син у біді, і змусила Риту допомогти йому. Інакше він там так і залишився б без допомоги

Рік тому з моєю подругою сталася дивна і загадкова історія. Поділюся нею з вами. Вона щоранку їздить на роботу в школу на своїй машині, а недавно машина зламалася – просто перестала заводитися. Їй довелося добиратися на роботу на автобусі.

У перший день вона їхала в школу, як раптом проїжджаючи повз занедбаного кінотеатру її раптом нез’ясовно потягнуло туди. Але виходити з автобуса вона не стала, хоча потім весь день думала про це місце, її нібито магнітом тягнуло туди.

В обід вона поїхала додому, щоб пообідати й повернутися до вечірньої зміни учнів. По дорозі додому вона також раптом дуже захотіла піти в це місце, щось штовхало її туди. Але часу не було, і Рита просто відмахнулася від дивного почуття.

Після обіду вона знову поїхала в школу і дивне відчуття піти в той занедбаний кінотеатр тільки посилилося. Приїхавши в школу і з працею відпрацювавши покладені уроки, вона твердо вирішила заглянути в місце. До якого її нез’ясовно тягло.

Весь вечір Рита не могла думати ні про що інше, навіть допустила пару помилок на уроках. Сівши в автобус, щоб їхати додому, подруга не могла дочекатися зупинки у того самого місця.

Під’їжджаючи до нього, вона почула поруч тихий шепіт і зуміла розібрати: «Вийди прямо зараз». Автобус зупинився, і вона вийшла на вулицю. Там хтось начебто став підштовхувати її в спину у напрямку до входу в покинуту будівлю.

Рита пішла туди й буквально відчувала, що її штовхають в спину, підказуючи куди йти. Увійшовши всередину старої будівлі, Рита почула чиїсь стогони й з побоюванням пішла на звук. Тим часом шепіт поруч уже перейшов у крик, він кричав: «Давай швидше, йому ж там зовсім погано!».

Рита поспішила всередину кінотеатру і раптом в коридорі знайшла молодого хлопця, якого привалило впалою брилою. Хлопцеві притиснуло руку до стіни, і він не міг вибратися. Він тільки голосно стогнав і кликав допомогти, а потім побачив Риту і затих.

Він подивився кудись їй за спину і сказав: «Мамо?! Спасибі, я знав, що ти мене обов’язково врятуєш».

Хлопець спробував ще раз вибратися, але безрезультатно. Риті довелося викликати рятувальників, які й визволили нещасного. Вона вмовляла хлопця поїхати до лікаря, але той відмовився і попросив супроводити його додому.

Рита викликала таксі і відвезла його. Під’їхавши до будинку, хлопець запросив Риту випити чаю і поговорити. Вона погодилася і розповіла йому про все, що з нею сталося за день і про те, що хтось буквально привів її до нього.

Він важко зітхнув і вийшов з кухні. Через пару хвилин він приніс великий альбом і став показувати фотографії. На них була його мама, якої нещодавно не стало.

Гриша сказав, що вночі на спір забрався в цю будівлю і повинен був просидіти там сам 2 години, а його друзі чекали зовні. Хлопець не злякався і заліз, хоча мама завжди його просила не ходити туди, але суперечка є суперечка.

Він заліз і став ходити по кінотеатру, як раптом почув ззаду якийсь тупіт і шум і побіг навмання. Гриша на бігу наткнувся на якусь стіну, яка від зіткнення захиталася і від неї відвалилася брила, яка його і придавила.

Друзі хлопця, мабуть, злякалися і втекли, або просто не вважали за потрібне дочекатися товариша. Так Гриша і просидів притиснутий до стіни, поки Рита його не знайшла.

А потім він розповідав, що почув чийсь тупіт і почав кликати на допомогу, і з’явилася моя подруга. Він відкрив очі і побачив позаду неї маму, яка качала головою і виглядала дуже наляканою.

Так Рита врятувала нещасного. Точніше навіть не Рита, а мама хлопця з того світу побачила, що її син у біді, і змусила Риту допомогти йому. Інакше він там так і залишився б без допомоги.

Після цього випадку Рита з Грицем стали спілкуватися і передзвонюватися, іноді зустрічатися в кафе або гуляти містом. Згодом між ними виникли близькі стосунки, а нещодавно вони вирішили одружитися. Рита тепер жартує, що її свекруха сама вибрала невістку під свій смак, і схвалення на весілля у них вже точно є.

 

Related Post

Чоловік просить мене економити, бо зараз війна. Насмішив, можна подумати, ми до війни не економили!Чоловік просить мене економити, бо зараз війна. Насмішив, можна подумати, ми до війни не економили!

Життя будь-якого українця змінилося після повномасштабного вторгнення. Звичайно перед усіма українцями постали непрості виклики, перед нами також. Але я дуже різко засуджую людей, які хочуть списати на війну усе на

Колега трохи що – прикидається хворимКолега трохи що – прикидається хворим

Один мій колега, якщо у нього щось не виходить (не може вчасно здати проект або документацію), прикидається хворим. Наприклад, зараз він повинен здати у відділ, яким я керую, пакет документів,

Мій чоловік Андрій весь час нагадує про те, що я зрадила йомуМій чоловік Андрій весь час нагадує про те, що я зрадила йому

14 років тому я зрадила чоловікові. Це дуже і дуже заплутана історія. Ми тільки почали зустрічатися, майже розбіглися, і я зрадила. Тоді ми не були одружені. В той момент я