Перейти до вмісту

Хіба може бути на радісному весільному святкуванні негарна наречена?

  • від

Хіба може бути на радісному весільному святкуванні негарна наречена? Це ж нісенітниця. Абсолютно всі наречені прекрасні в такий світлий і сімейний день. Навіть якщо якийсь елемент макіяжу чи одягу далекий від ідеалу, не варто лізти зі своїм статутом у чужий монастир. Але часом трапляється саме навпаки.

Тетяна Дмитрівна дуже любила свого єдиного сина Олександра. Це цілком зрозуміло. Яка ж мама не любить свою милу дитину?

Тільки Сашкові вже стукнуло 29, а відчепитися від спідниці мами він не поспішав. Тетяна цьому всіляко потурала.

«Він у мене такий гарний. Видний, високий, мужній. Якийсь дівчині фантастично пощастить із чоловіком», — розмірковувала жінка.

Майже 30-річний Сашенька маму намагався не сердити ніколи. Робить так, як вона велить. Прислухається до порад. Загалом, дивовижна дитина просто слів немає.

Тільки коли чоловік зустрів Наталю, то на мить забув усі мамині повчання. Дівчина була настільки енергійна, мила і весела, що підкорила серце великої дитинки за лічені секунди.

Сашка спочатку навіть не збентежив той факт, що обличчя Наташі мало серйозні каліцтва. Парочка познайомилася, і дівчина пояснила природу своїх шрамів.

Виявляється, всьому виною автомобільна аварія, в якій постраждала вся її родина. На щастя, обійшлося без жертв. Але обличчя дівчини тепер прикрашав кривий ніс та опіки на лівій стороні обличчя.

Спочатку Олександра це анітрохи не збентежило. Але трохи пізніше він почав замислюватися: “А що скаже мама?”

Олександр та Наталя продовжували зустрічатися. Хлопцю було дуже легко поряд із коханою і він розраховував, що сім’я схвалить його вибір. Але Тетяна Дмитрівна хотіла для сина практично супермодель.

Тільки лякало Сашка навіть не це, а те, що мама зможе натиснути на нього та зіпсувати стосунки. Він потай сподівався, що до цього не дійде.

На перший погляд, знайомство пройшло дуже вдало. Наташа була дуже веселою та балакучою, як і завжди. Батько Сашка миттєво знайшов з нею спільну мову, а мама постійно посміхалася.

Але після завершення вечері поставила дуже жорстоке запитання: «Синочку, як ти міг вибрати таку жабу? Хіба вона тебе гідна?»

«Мамо, питання з нашим весіллям вирішено. Ніхто не збирається його скасовувати», — спокійно відповів Олександр.

І тут Тетяна впала в істерику. У хід йшли найпоширеніші маніпуляції, які тільки вигадала людство.

«Як ти смієш так поводитися з матір’ю? Розуму не докладу, як такий гарний чоловік одружується з цією кікіморою. Мені погано… Викликайте лікарів, у мене серце! — син поспішив піти з дому, поки мати розігрувала одну театральну сцену за іншою.

Але після цього у серці Олександра оселилися сумніви. Може, він і справді вартий більшого? Чи ні? Зрозуміло, завжди можна розлучитися, якщо сімейне життя не складеться. Хоч би як тиснула Тетяна, але весілля вирішили грати.

Сашко поводився вкрай холодно, ніби Наталя у чомусь завинила перед ним. Під час урочистої промови Тетяна взяла слово і пафосно почала розповідати, що Наталя — хороша людина, але далеко не красуня.

«Я прямо заявляю, що не схвалюю вибору сина. Але він, як бачите, йде проти моєї волі. Що вдієш, таке життя», — жалібним голосом повідала свекруха.

Наталя глибоко вдихнула і подивилася нагору. У куточках її очей почали збиратися сльози. Вона і сама все чудово розуміла, але розраховувала, що Тетяна поміняє свою думку.

«Знаєш що, Сашенько, а одружись ти на своїй матусі», — психанула дівчина і кинула букет якраз у руки чоловікові, який не відбувся. Наталя підібрала поділ сукні і під гучне улюлюкання зали втекла геть.

Тетяна зрозуміла, що зал сміється саме з неї, і вже сама розплакалася через це.

Після такої ганьби Тетяна та Олександр кинулися звинувачувати одне одного. Мати і син ніяк не могли порозумітися. Чоловік відчував себе винним, адже Наталя справді йому подобалася. Але він не зміг відстояти свою жінку, не зміг її захистити навіть від найближчих родичів.

Тетяна намагалася переконати сина, що Наталя – це не його доля. Через 6 місяців, як некрасива наречена втекла, вона знову з’явилася у житті сім’ї.

Тетяна та Олександр зустріли Наталю біля одного із супермаркетів. Дівчину було не впізнати. Красивий носик, милі риси обличчя. Так, шрами залишилися, але було очевидно, що дівчина зверталася по допомогу до фахівця.

Некрасива наречена? Дурниця яка. Наталя жила щасливо і тепер була цілком задоволена собою. Негарна душа? Це вже більше схоже на правду. І зовсім неважко здогадатися, про якого персонажа йдеться.