Хіба можна думати про себе погане, коли тебе ніжно обіймають

— Ох і намучишся ти з ними, — дуже часто їй доводилося це чути. А що вона наслухалася за все своє життя — і не розповісти. Люди не дуже словами перебирають. Таня красою ніколи не відрізнялася, з чотирьох сестер вона була далеко не найкрасивіша.

Повна, з дрібними рисами обличчя, але з дуже добрим і відкритим серцем. У сім’ї її дуже любили. Всі сестри рано повиходили заміж, роз’їхалися по різних містах, розжилися дітьми і жили щасливим сімейним життям, але не Тетяна.

Якщо чесно, з кожним роком вона все менше вірила, що зустріне чоловіка, з яким у них буде сім’я. Та й з її оточення в це вже ніхто не вірив. Таня з задоволенням проводила час з племінниками, вони приїжджали на літо до неї в село.

Після того, як всі сестри роз’їхалися, Тетяна одна залишилася в рідному домі і вела господарство. Кур тримала і кіз. Продавала яйця і молоко.

Повністю засаджувати город, збирала урожай і відправляла до рідних, щоб вони теж вітамінами ласували. А вже який вона хліб пекла на своїй фірмовій заквасці!

Багато просили і їм спекти, коли приїжджали гості. Так і жила Танюша, ніколи не скаржилася і зі смиренням проживала своє життя.

Але не дарма кажуть: що ми припускаємо — а Бог керує; так і вийшло. Якось влітку, в будинок на сусідній вулиці приїхали працівники сауну нову будувати і так вийшло, що у Тані для них теж виявилася робота.

У сараї треба було дах підлатати і в будинку трубу нову зробити, та й інші дрібниці. Без чоловічих рук все-таки в селі дуже важко, хоч Таня і прекрасно володіла інструментами і дров наколоти могла.

Після того, як вони закінчили з сауною, один з чоловіків погодився їй допомогти по господарству. Ось так і зав’язалася у них спочатку дружба, а потім і жити почали разом.

Чоловік був розлучений, дітей у нього теж не було. У тридцять дев’ять років Таня вийшла, нарешті, заміж. І дуже щасливо. У сорок один раділа первістком, а чоловікові вже було сорок чотири.

З дітьми вони зверталися легко, все їм в задоволення було, адже вони такі довгоочікувані. Так і пролетіли в турботах щасливі двадцять років.

Зараз вже старша дочка сама заміжня і Таня з чоловіком чекають онуків. Дід вже сколотив новий дитячий комплекс в городі, годі й розповідати, майстер на всі руки.

— Втомилася, моя хороша? — обнімаючи свою Танюшу, запитує він щовечора. — Є трохи, — сміється вона і все обличчя висвітлюється доброю посмішкою.

І ніколи вона не відчуває себе некрасивою, хіба можна думати про себе погане, коли тебе ніжно обіймають і з любов’ю говорять «моя хороша»?

Related Post

Свекруха приїхала і навіщось розклала на кухні свою розкладачкуСвекруха приїхала і навіщось розклала на кухні свою розкладачку

Я завжди знала, що не житиму з батьками. Нічого поганого, просто таке рішення виникло у процесі дорослішання. Вважаю себе повністю самостійною і хочу розпоряджатися своїм життям на всі сто відсотків.

Я не змогла пробачити те, що він накоїв, а він казав: «якщо не можеш прийняти, відпусти, а якщо прийняла, не заїкайся про це»Я не змогла пробачити те, що він накоїв, а він казав: «якщо не можеш прийняти, відпусти, а якщо прийняла, не заїкайся про це»

Поділюсь своєю історією любові та ненависті. Мені було 20 років, йому 26, коли ми познайомились. Він був саме такий, яким я його й уявляла – сильний сміливий, високий спортсмен. Перший

Відкриваю двері, а там стоїть Андрійко мій, а його за вухо якась мадам тримаєВідкриваю двері, а там стоїть Андрійко мій, а його за вухо якась мадам тримає

Вихідний день, сонце пекло так, що годі було на вулицю носа сунути, але Андрійко таки випросився на вулицю на кілька хвилин, з другом поговорити, привітатися. Чоловік був зайнятий своїми справами,