fbpx

Хіба можна назвати це безневинним фліртом? Ми з моїм чоловіком разом 12 років, з них офіційно в шлюбі десять. Років 10 назад коли інтернет щільно увійшов в наше життя, у мого чоловіка з’явилося дивне «хобі»: він спілкується з різного роду дівчатами не для зустрічей, а «просто так»

Причому його час від часу заносить дуже сильно: він може писати їм ніжні і інтимні речі, навіть зізнаватися в коханні. Для всіх них він не одружений, багатий і шукає свою половинку. Я вірю, що фізично він мені не зраджує (по його поведінці це видно, та й часу на це у нього просто немає).

Проблема в тому, що його листування відбувається не мережах, а в телефоні. Він просить номера телефонів дівчат, а потім спілкується через чат.

Він був рік зареєстрований у сайті знайомств, і ще потім пробував реєструватися на іншому аналогічному сайті.

Я це все пишу докладно, тому що кожні 3-4 місяці протягом уже 5 років я його за цією справою періодично ловлю. Я знаю його паролі, можу зайти спеціально подивитися або випадково побачити вхідне повідомлення.

Але остання витівка мене ввела в ступор: я побачила фото в інтернеті з його телефону, там була жінка років 50, в нижній білизні і абсолютно оголена.

Вона надсилала йому палкі повідомлення, листівки з визнаннями любові. Цих фото в його телефоні вже немає, він їх видалив, але факт залишається фактом.

Зараз я вагітна нашою третьою дитиною. Всі його обіцянки з приводу того, що все ось-ось припиниться, залишаються тільки обіцянками.

Я дуже його люблю, дуже хочу зберегти сім’ю (в іншому людина він чудовий), істерик не влаштовую і намагаюся ставитися з розумінням.

Але я вже не знаю, як це припинити. Якщо вмовляннями, скандалами, погрозами розлучення не допомогти, напевно, треба його лікувати? Саме це якось вже дуже довго не проходить, жарт явно затягнувся і перестав бути смішним.

Морально я дуже пригнічена, але не можу ж я силою його відвести до лікарів? Розлучатися точно не хочу, а що робити з цим, не знаю.

Related Post