Перейти до вмісту

Хлопцеві подобається коли я йому зраджую

  • від

Мені 32 роки. Нещодавно я познайомилася з одним хлопцем 18 років, ми почали зустрічатися. Йому в мені подобається все те, чого немає в ровесницях: я буваю при ньому в вечірніх сукнях, з зачіскою, ніч проводимо у мене вдома на шовковій постільній білизні, я в пеньюарах. Днем ходимо по цікавим і красивих місцях, куди не може він піти з дівчинкою-одноліткою.

Сказала чесно своєму молодому залицяльникові, що я подобаюся дуже багатьом чоловікам і з ними зустрічаюся. Змінювати свій спосіб життя не збираюся. Типу хочеш зі мною бути, приймай як факт. Але його це анітрохи не образило, він сказав, що, мовляв, круто і здорово !!!

І за період відносин з таким юним хлопцем у мене регулярні інтимні зв’язки з іншими чоловіками, про що вільно говорю своєму хлопцю. Мовляв, я була з іншим чоловіком і ми відпочивали як дорослі люди. Але його це анітрохи не засмучує, навпаки розохочує. І після моїх зрад у нас ніч виходить набагато бурхливішою.

Регулярно були випадки, коли хлопець приходив до мене додому, а від мене тільки пішов інший. Я ще була в шикарній вечірній сукні, зачіскою і на підборах як світська дама. В кімнаті стояли порожні два келихи. Юний коханець, бачачи мене в такому вигляді, відразу намагався опанувати мною.

Самою мені теж дуже цікаво знати природу таких хлопців, яким подобається, коли його партнерка його зрадила. Але по життю з цим жодного разу не стикалася.