Хлопці яких я зустрічаю, навіть себе у кафе зводити не можуть. Чому мені так не щастить?

Я дуже молода, симпатична, багато хто говорить, що навіть гарна дівчина. Читаю, вдумлива, завжди ставлю цілі та домагаюся їх. Дуже цілеспрямована, завжди сподіваюся на себе. Загалом людина, яка знає, чого хоче від життя.

У мене питання до вас, гадаю, історії тут читають люди, які мають великий досвід у цьому житті. Підкажіть, чому до мене липнуть слабкі чоловіки? Я так утомилася від них, трапляються різні, але всі слабкі, безвідповідальні, безгрошові навіть для себе.

Наприклад, пішла на побачення з одним хлопцем на днях, на вулиці зима, холодно. Пропоную зайти до кафе, на що хлопець відповідає: «ой, а я не маю грошей ». Я говорю: «Не хвилюйся, я сама за себе заплачу». А він відповідає: «Та ні, у мене навіть на себе немає грошей». Ти ж наче на побачення прийшов! Окей, довелося гуляти морозом.

На наступний день він зателефонував мені і покликав гуляти при цьому, сказавши телефоном: «тільки відразу скажу, я випадково всі гроші, які були в будинку, виправ в машинці, так що сьогодні ми знову гулятимемо на вулиці». Ну чесно, мені, наприклад, неприємно таке чути.

Я не меркантильна, я сама заробляю, але це так принизливо. Не знаю, мені просто так стало неприємно. А ще він каже: «Мені треба доїхати до тебе, але грошей немає, придумай щось». Я сказала: “до побачення”. І це не єдиний випадок.

Колишній хлопець мій, з яким я зустрічалася рік і зробила подарунок на його день народження та інші свята, на мій день народження нічого не подарував, сказавши: «У мене немає грошей на подарунок». Так само було і з 8 Березня, і на Новий рік теж жодного подарунку.

Ви можете подумати, що я меркантильна, але жінки повинні мене зрозуміти, що хочеться не дорого, а простої уваги. Нехай це будуть польові квіти, наприклад, але я знатиму, що ви намагалися зробити приємне мені, нехай це буде звичайна гірлянда на Новий рік, але я знатиму, що ви думали про мене і ви хотіли порадувати. Але ні, всі мої хлопці й робили, що нічого не робили. Жодної уваги.

Якось пішла з ще одним хлопцем у кафе, просто попити кави, так він мені в кінці каже: «я заплачу ось стільки, решту доплачуй ти». Але хлопчики, ви ж кличете на побачення, навіщо ви так принижуєтеся та принижуєте дівчину. Ще жодного разу не було такого, щоб хлопець сказав: «я заплачу, а ці квіточки тобі». Господи, та це було б щастям, мені ніколи не дарували квіти.

Мені так хочеться простої уваги, простої людської уваги, а не цих натяків – «плати сама, грошей немає, на новий рік я не збираюся нічого дарувати, і взагалі я твій хлопець, ти мені подобаєшся, я люблю тебе, не йди від мене, але робити тобі нічого не буду».

Отак поводяться всі хлопці, які були в мене. Де ж нормальні звичайні хлопці, які хочуть теплих стосунків, які хочуть турботи та піклування, кохання та любити, хочуть тепла. Чому до мене завжди прилипають слабі.

Дивлюся на подружок, у них хлопці зовсім інші, я бачу, як їх бавлять подарунками, дбають. А в мене такого ніколи не було. Всі хлопці, які трапляються, таке почуття, що чекають на це від мене. Але як це так? Що мені робити? Мені також хочеться уваги.

You cannot copy content of this page