Хлопець бреше мені про великі доходи і круті угоди

Майже рік живу з хлопцем. Все складається добре, ми кохаємо одне одного. Але є одна проблема: він постійно бреше оточуючим про те, чим займається.

Три роки тому через травму йому довелося зав’язати з хокеєм. Через рік влаштувався в фірму менеджером середньої ланки, де і продовжує працювати.

З тих пір став брехати про круті зв’язки і угоди, про дорогі покупки, про розмір доходу. Історій дуже багато, і всі різні.

Мені він бреше по дрібницях, перебільшує значимість і цінність тих чи інших речей. Про те, які казки він розповідає оточуючим, я дізнаюся випадково.

Коли викривають його у брехні, починає брехати ще більше, звинувачувати всіх навколо, в тому числі мене, в зайвій цікавості і наклепі.

Як допомогти йому повернутися в реальність?

Related Post

“Вона була старшою за мене на 13 років”,- Микола почав робити все аби вона пішла від свого чоловіка“Вона була старшою за мене на 13 років”,- Микола почав робити все аби вона пішла від свого чоловіка

Ми були знайомі вже тривалий час але практично не спілкувалися і при денному світлі не бачили одне одного. Зустрічі були короткими в основному по роботі! Але ось в один день

Чоловік на 18-ту річницю сказав, що вирішив піти від мене… «Сивина в голову … а суп на плиту»Чоловік на 18-ту річницю сказав, що вирішив піти від мене… «Сивина в голову … а суп на плиту»

Читаєш історії на сайті, думаєш: “Ну що за нісенітниця? Такого бути не може!”, А потім твоє життя саме стає схожим на одну з таких історій. Цього року виповнилося 18 років

facebook