Хлопець постійно живе з другом, може я чогось не розумію?

Зустрічаємося з хлопцем понад чотири роки. Я маю своє особисте житло. Воно мені дісталося від прадіда. У мого хлопця свого житла не було. І він мріяв давно назбирати на свою квартиру.

Як тільки ми познайомилися, він одразу розповідаючи про себе, сказав що має таку мрію. Цілком нормальна та корисна мрія. Коли я з ним познайомилася, він жив на орендованій квартирі з другом. Мотивуючи це тим, що вдвох зніматиме дешевше. Вони навпіл скидаються, і так він може збирати гроші. Начебто все нормально адекватно та логічно.

За всі 4 роки, що ми зустрічаємося, він двічі змінював місце проживання. То господарі продавали квартиру, то підвищували ціну. Завжди він у нові квартири переїжджав із цим своїм другом. Теж начебто мені все здавалося і нормально, і логічно. Адже він збирає на своє житло. Шукати іншого нового мешканця не варіант, а з другом цим знайомий багато років.

Друг цей до мене нормально ставиться, по-дружньому і нічого більше. Дивно я ніколи не помічала. І ось нещодавно зустрічаємось ми з моїм хлопцем у кафе, і він такий радісний каже: «а ти знаєш, що я купив квартиру? Я таки вирішив взяти її в іпотеку. Я спромігся накопичити на початковий внесок. Я все прорахував і вирішив, що так буде краще, ніж я все життя збиратиму. І на ремонт мені вистачить того, що я назбирав».

Я зраділа за нього, що нарешті він хоч так здійснив свою мрію. Я кажу: «а ти спершу робити ремонт там будеш або в неї переїдеш, житимеш і в цей час будеш робити ремонт?». Хлопець мені відповідає: «Та ми ж позавчора до неї переїхали. Пам’ятаєш, я тобі казав, що зайнятий справами?».

Я його питаю: хто ми?. А він сидить і каже, що він і той його друг Віталік. А я на нього дивлюсь і не розумію, що сталося взагалі. Гаразд, вони з Віталіком цим разом жили на орендованих квартирах, бо це вигідно. Тут я бачила логіку. Але навіщо йому цей Віталік у власній квартирі? Я цього не можу зрозуміти.

Я його почала питати, навіщо йому цей друг у своїй квартирі? Він мені наговорив, на мій погляд, якісь нісенітниці. Сказав, що Віталік не потягне тепер сам квартиру винаймати, а він подумав, що навіщо йому винаймати, якщо можна жити в нього? Але логіки в цьому всьому я все одно не побачила взагалі.

Ось цікава думка людей із боку. Це нормально, що таке трапилося? Бо мене вже й думки почали відвідувати, що може мій хлопець не зовсім традиційної орієнтації, що потягнув цього Віталіка до себе у квартиру?

You cannot copy content of this page