Хлопець дарує цілі букети колезі, а я навіть дрібного подарунку не отримала жодного разу

У відносинах з хлопцем вже рік, крім того, що раніше чекала його з армії. Спілкувалися і раніше. За весь час він жодного разу мені нічого не подарував, навіть на день народження. Хоча я завжди щось дарувала йому, навіть за останні гроші.

Але я ніколи не ображалася на це, тому що він тільки влаштувався на роботі, проходив стажування (зарплата була маленька, часом не вистачало на власні потреби). Я вважала, що якщо у нього з’явиться нагода, він обов’язково порадує чимось.

І ось нещодавно дізналася, побачила в історії, що він подарував квіти своїй колезі на професійне свято. Як мені стало прикро! Я відчула себе приниженою. Мене ніби зрадили.

Я розлючена відправила цю історію хлопцю. Після цього він подзвонив, почав говорити, що не думав, що це щось погане (наскільки я його знаю, все він розумів, просто сподівався, що я не впізнаю). Зараз, звичайно, бачить, що дарма.

Я сказала йому: «Мені дуже прикро, що за рік стосунків нічого мені не подарував, навіть трояндочки, а якійсь чужій дівчині знайшов гроші навіть на букет». Причому ситуація з грошима у нього не змінилася. Їх так само майже не було.

Він почав говорити мені про те, що витрачає останні гроші на бензин, коли приїжджає до мене (живемо у різних містах). Від цього мені стало ще неприємніше. Адже я сама не раз надсилала йому гроші на той же бензин, і не тільки. Готувала вечерю, старалася, щоби йому було комфортно та затишно.

Нині така образа всередині. Людина, яка каже, що любить тебе, хоче бути з тобою, насправді не цінує тебе, вважає, що їй приємніше порадувати іншу дівчину, а не мене.

Можливо, я сама винна в тому, що він не хоче робити мені подарунки? Дарувати ті ж квіти? Може, своєю поведінкою я знищую в ньому це бажання?

Чому один і той самий хлопець одній дарує квіти, а інший не дарує? Мені цікаво почути думку щодо ситуації з різних сторін.

 

Related Post

Ще з садочку Вадим не знав, як завойовувати увагу дівчатЩе з садочку Вадим не знав, як завойовувати увагу дівчат

За прожите мною життя, я мав безліч усіляких відносин з протилежною статтю, але як не крути всі романи закінчувалися не вдало, швидше за все з моєї вини, а може це