Хлопець думав, що моя тітка відома співачка, але коли дізнався, що це не так, просто перестав спілкуватися

Так вийшло що в дитинстві я була схожа на дуже відому співачку. Схожість особливо була не тільки по волоссю, а за рисами обличчя. Особливо була схожа в старших класах.

Через це вчителі називали мене жартома її племінницею. А хлопчики думали що я теж зірка, і всі рвалися знайомиться. Один раз хлопчик підійшов до дошки й сказав що любить мене, прямо перед усім класом.

Я не очікувала цього. Близько 2-х місяців він дарував мені квіти, ми зустрічалися. Потім він став напрошуватися жити у мене, а я була в 9 класі й не могла дозволити цього тому, що була дитиною, та й навіщо йому жити у мене?

Потім він став просити познайомити його з моїми друзями й подругами. А коли я поїхала в село, написав смс ку “ну я ж знаю що ти на гастролях” я запитала “на яких ще гастролях?”.

Він пише “не роби з мене ідіота! Твоя відома тітка на гастролях і ти разом з нею. Я подзвонила і пояснила ситуацію, він був в здивований.

Я показала фотографії, і що ця співачка навіть не знає мене, він заспокоївся і сказав” а всі говорять що ти її племінниця. Дурепа, і тільки накручує своїх шанувальників “.

Потім він навіть не дивився на мене. І я зрозуміла що це була навіть не любов, він дивився на мене і бачив славу і розкіш.

Просто грав з почуттями. Минуло багато років, тепер я вже доросла і не крапельки на неї не схожа, навіть колір волосся змінила.

Related Post

Я працюю таксистом, і нещодавно зі мною трапилася дивна ситуаціяЯ працюю таксистом, і нещодавно зі мною трапилася дивна ситуація

Це трохи смішна історія, яка зі мною трапилася. Хочу, щоб читачі могли посміхнутися, а чи не засмутитися як з інших історій. Річ у тому, що я працюю таксистом. І ось

Мама каже, що чоловік користується мною і моїм житломМама каже, що чоловік користується мною і моїм житлом

Скажу відразу, що мені не 18 років. Маю вищу освіту. Працюю в навколодержавні структурі. Заробляю дуже непогано. Настільки непогано, що без іпотеки змогла купити собі трикімнатну квартиру. Не в центрі,

Я от вже давно один препарат використовую, але він дорогий дуже, шукай грошіЯ от вже давно один препарат використовую, але він дорогий дуже, шукай гроші

Катя, та худнути тобі треба, точно кажу, от схуднеш і зразу все налагодиться. – Тараторила Олена. А що, тобі вже не 30 років що організм швидко до всього звикає відновлюється,