Хлопець хоче, щоб ще до весілля ми уклали та підписали шлюбний договір

З хлопцем через два місяці після знайомства ми вже жили разом у його квартирі. Так званий цивільний шлюб, триває вже чотири роки, і ось нарешті я дочекалася від нього офіційної пропозиції. Не так романтично, як хотілося б, але не в цьому справа. Я, як відчувала, що моя радість передчасна і нічого не стала повідомляти своїм батькам.

Річ у тому, що квартиру Максим купив ще до нашого знайомства (у нього маленький бізнес і допомогли батьки), і тепер хоче, щоб ще до весілля ми уклали та підписали шлюбний договір. Для мене це стало великою та неприємною несподіванкою.

Він що мені не довіряє? Згодна, квартира його, але коли ми матимемо дітей, як тоді бути? Виходить, що підписавши такий договір, я наперед відмовляюся від усього, і після розлучення (не дай Боже, звичайно) залишуся ні з чим із дітьми?

Значить, я маю все робити по дому, підтримувати порядок, при цьому залишаючись чужою, по суті, людиною в цій квартирі? Тоді нехай мій майбутній чоловік не одружується, а просто наймає хатню робітницю.

Коли я йому це все почала говорити, він дуже образився. Його аргументація: хіба нормально купити за свої та батьків гроші квартиру, а потім віддати її мені, щоб я вийшла вдруге заміж і жила в ній з іншою людиною?

Мені нічого не залишається, як підписати шлюбний договір, адже на Максима тиснуть батьки у цьому плані, хоча до мене вони цілком нормально ставляться. Але я сказала, що підпишу контракт за умови, що там буде обговорено, що за розлучення я матиму право на грошову компенсацію, за яку я зможу купити собі хоча б маленьку квартиру.

Макс нічого конкретного поки що не каже, думаю, що вирішуватиме це з батьками, сказав тільки, що цього писати не потрібно, бо якщо так трапиться, він не залишить мене на вулиці. Але чому він наполягає на шлюбному договорі, а я маю вірити йому на слово?

Поки я в підвішеному стані, навіть порадитися нема з ким. Своїм батькам я сказати про це не можу, вони вважатимуть це приниженням і образою. Відносини у мене з рідними також натягнуті, не знаю, чим усе закінчиться. Знайомі ж поради нормальної не дадуть, зате зловтішатимуться і пліткуватимуть.

Раніше я думала, що Максим мене любить і що між нами немає жодних недомовок. Виявилося, що не все так гладко, коли справа стосується грошей.

Згадала, як подруга одного разу сказала, що мені пощастило з хлопцем, який ще й має квартиру. Тепер мені навіть смішно стало — вона знала б правду…

You cannot copy content of this page