Хлопець кличе мене по імені-по батькові

Зустрічаємося більше року, весь цей час хлопець звертається до мене тільки по імені-по батькові. Друзів, колишню дружину і колишніх дівчат кличе по імені, але мене ні разу!

Намагалася поговорити з ним на цю тему, але він уникає відповіді, віджартовується, і все залишається як і раніше. Хочу зрозуміти, чому він так себе веде, як на це реагувати.

Олена, 31 рік
Олено, а як вам самій хочеться відреагувати? Так і відповідайте. Протестуйте, якщо хочеться протестувати, не відзивайтеся. Робіть так, як для вас природно.

Форма звернення, яку він вибрав, або створює дистанцію, або, навпаки, підкреслює «жартівливість» ситуації, несерйозність того, що відбувається між вами. Може бути, в такому зверненні прихований натяк на ваш стиль спілкування: наприклад, він грає керівну у відносинах. Якщо колишню дружину і колишніх дівчат він кличе по-іншому, можливо, так він хоче підкреслити ваш особливий статус.

Ви говорите, він «уникає відповіді, віджартовується» під час обговорення цієї теми. Що це означає і як він це робить? Що ви відчуваєте в цей момент? Можливо, вам прикро, а може, навпаки, ви сприймаєте це як загравання. Молода людина називає вас так більше року. Чи впливає цей стиль спілкування на ваші стосунки? Це допомагає вам зблизитися або, навпаки, віддаляє одне від одного?

Якщо таке звернення вам дійсно неприємне, спробуйте чесно сказати йому про це. Розкажіть, що ви відчуваєте напругу, незадоволені, обурені. Постарайтеся не звести розмову до жарту, підкресліть, що вам це дійсно важливо. Можливо, партнер упевнений, що вам самій подобається ця гра, і не здогадується про те, що ви відчуваєте насправді.

You cannot copy content of this page