Хлопець кличе мене по імені-по батькові

Зустрічаємося більше року, весь цей час хлопець звертається до мене тільки по імені-по батькові. Друзів, колишню дружину і колишніх дівчат кличе по імені, але мене ні разу!

Намагалася поговорити з ним на цю тему, але він уникає відповіді, віджартовується, і все залишається як і раніше. Хочу зрозуміти, чому він так себе веде, як на це реагувати.

Олена, 31 рік
Олено, а як вам самій хочеться відреагувати? Так і відповідайте. Протестуйте, якщо хочеться протестувати, не відзивайтеся. Робіть так, як для вас природно.

Форма звернення, яку він вибрав, або створює дистанцію, або, навпаки, підкреслює «жартівливість» ситуації, несерйозність того, що відбувається між вами. Може бути, в такому зверненні прихований натяк на ваш стиль спілкування: наприклад, він грає керівну у відносинах. Якщо колишню дружину і колишніх дівчат він кличе по-іншому, можливо, так він хоче підкреслити ваш особливий статус.

Ви говорите, він «уникає відповіді, віджартовується» під час обговорення цієї теми. Що це означає і як він це робить? Що ви відчуваєте в цей момент? Можливо, вам прикро, а може, навпаки, ви сприймаєте це як загравання. Молода людина називає вас так більше року. Чи впливає цей стиль спілкування на ваші стосунки? Це допомагає вам зблизитися або, навпаки, віддаляє одне від одного?

Якщо таке звернення вам дійсно неприємне, спробуйте чесно сказати йому про це. Розкажіть, що ви відчуваєте напругу, незадоволені, обурені. Постарайтеся не звести розмову до жарту, підкресліть, що вам це дійсно важливо. Можливо, партнер упевнений, що вам самій подобається ця гра, і не здогадується про те, що ви відчуваєте насправді.

Related Post

Чому син спілкується тільки з дівчатками?Чому син спілкується тільки з дівчатками?

Синові 10 років. Мене турбує, що він майже не дружить з однокласниками-хлопчиками. В основному з дівчатками. У ляльки не грає, звичайно, але те, що йому з дівчатками цікавіше, наводить на

Син, якому лише шість рочків сказав: “Папа, тебе Бадя хоче з’їсти”… У наступну ніч я йому повіривСин, якому лише шість рочків сказав: “Папа, тебе Бадя хоче з’їсти”… У наступну ніч я йому повірив

У нашій родині в січні цього року сталася одна страшна історія. Після неї я почав уважно прислухатися навіть до того, що на перший погляд здається лише безглуздим маренням божевільного. А

facebook