Хлопець кинув мене вагітну двійнею, а потім звинуватив мене…

Я зустрічалася з хлопцем ще на початку дев’яностих. Був дивне час. Але мені тоді було добре – я була закохана. Результатом любові стали дівчинки-двійнята, яких народила в жовтні 1993 року.

Примітно, що за сім місяців до народження дітей мене кинув хлопець. Не було ніяких сварок і з’ясування відносин. Тільки через деякий час я зрозуміла, що за півроку до розставання він до мене охолов.

Віддалявся все далі і далі. А потім і зовсім кинув. Я не встигла йому сказати, що вагітна. Телефонів у нас тоді не було. А після розставання він переїхав кудись.

Мені вже було все одно, куди подівся мій хлопець. Моїм він більше не був. Та й бачити його не дуже-то хотілося. Після народження дітей я теж переїхала.

Було складно, але я виховала дівчаток. Зараз вони вже дорослі. У кожної з них є свої сім’ї, діти, проблеми …

Найцікавіше, що через стільки років мене через соцмережі знайшов колишній хлопець, від якого я завагітніла. І відразу почав звинувачувати в тому, що я йому не сказала про свою вагітність.

Дивно, але за ці роки мені йому навіть сказати нічого. Просто заблокувала і все. Навіть не хочеться спілкуватися.

Коли побачила від нього вхідне повідомлення, то чомусь таке відчуття дивне відчула, немов вляпалася туфелькою в говняшкі, а відмити не можу. )))

Related Post

Вона чоловіка давно попереджала, що хоч через п’ять років, але його коханку поб’єВона чоловіка давно попереджала, що хоч через п’ять років, але його коханку поб’є

У наш час тема зради в родині досить поширена. Якщо не чоловік накосячить, то дружина береться за цю справу. Є у мене знайома сім’я. Чоловік, дружина, син. У сина проблеми

Ми з чоловіком не вміємо розмовляти одне з однимМи з чоловіком не вміємо розмовляти одне з одним

У мами завжди були до мене претензії: вона чіплялася до мого зовнішнього вигляду, до поведінки, до оцінок. Хоча я була акуратною слухняною відмінницею. Якщо пробувала писати розповіді, мама їх критикувала.

facebook