Хлопець моєї подруги захотів з’їхатися и сказав: комуналка навпіл (звичайно нічого страшного, що він буде економити від того, що живе на халяву в чужій квартирі), навпіл будуть скидатися на їжу (і теж нічого такого, що Наташка “тонка і дзвінка” – харчується одними овочевими салатами, а він любитель м’яса в величезних кількостях), решту грошей вона витрачає на себе, а він на себе (у неї зарплата 18 тис, а у нього близько 45 тис)

Вчора була в гостях у знайомої. І вона під келих вина розповіла, як днями розлучилася з чоловіком, з яким зустрічалася близько півроку.

Поки був цукерково-букетний період – у них все йшло дуже добре, романтика і все таке. Але коли відносини перейшли на більш серйозний етап, чоловік запропонував з’їхатися (тобто він би переїхав до Наташі в її квартиру, тому що сам живе на зйомній квартирі). І відразу виставив умови, на яких вони будуть жити, від яких у подружки волосся на голові заворушилося.

Наприклад, комуналка навпіл (звичайно нічого страшного, що він буде економити від того, що живе на халяву в чужій квартирі), навпіл будуть скидатися на їжу (і теж нічого такого, що Наташка “тонка і дзвінка” – харчується одними овочевими салатами, а він любитель м’яса в величезних кількостях), решту грошей вона витрачає на себе, а він на себе (у неї зарплата 18 тис, а у нього близько 45 тис). Говорив, що хоче дитину, але без штампа в паспорті. І так, практично відразу після народження вона повинна знайти роботу на дому або віддати дитину в приватні ясла і вийти на свою основну, тому що ледарку він не потерпить.

Я, якщо чесно, отетеріла. Так, нині рівноправність і все таке, але невже бувають такі чоловіки? Що у них в голові твориться?

Наташка його, звичайно, послала. Каже, що у неї ще кредит за пластику грудей не виплачений до кінця, на косметолога та інші послуги до 6 тис йде, а ще одяг. Вона хоче того, хто буде її красу оплачувати, відпочинок і, щоб йдучи з роботи, у неї не боліла голова від вибору, на що витратити гроші – манікюр або шматок м’яса для чоловіка.

Я ось сьогодні згадую цю парочку. Цікаво, чи знайдуть вони свої половинки з такими запитами? 

Related Post

І знов розквітли маки: українка з Чернігівщини врятувала музей під час окупаціїІ знов розквітли маки: українка з Чернігівщини врятувала музей під час окупації

Без сумніву, найвища цінність – життя! Але для нації також важлива її історія. Українці ж той народ, хто готовий життя віддати аби зберегти свою історію та культуру. Так на Чернігівщині

Чому я не вірю у можливість випадково «залетіти» в наш часЧому я не вірю у можливість випадково «залетіти» в наш час

Я практично кожен день чую схожі історії. Однак нещодавно подібне сталося з близькою подругою моєї матері. Катерина Карлівна вийшла заміж досить рано. Їй пощастило: чоловік організував прибутковий бізнес в 90-х,

А Ірка і не думає переставати, каже дає Бог дітей, дає і на дітейА Ірка і не думає переставати, каже дає Бог дітей, дає і на дітей

Моя Іра вже 4 вагітна. Коли ти думаєш зупинятися, питаю, чи так і будеш все життя в декреті сидіти? -Мамо, в мене діти, я ось дивися, цілий день в турботах.