Хлопець одружив мене на собі без моєї участі. Він мені подобався, але я не була готова на такий серйозний крок

Мені було 20 років. Відучилася на дизайнера, працювала. Скільки пам’ятаю за свою молодість, хлопці завжди знайомилися зі мною, закохувалися, хотіли одружитись.

Я зустрічалася (без інтиму) спілкувалися, дружили. Я розуміла, що вони не погані, я теж, але просто це захоплення моє, отримувати увагу їх та турботу, кохання тут не було. Мені хотілося любити, але цього я не відчувала.

Всі хлопці були молоді, цікаві, товариські, красиві, але щось я не закохалася. І тут ще один третій хлопець. Дружили з ним, дуже все красиво, говорив, доглядав, любив.

Йому було 32 роки, добрий такий. Почали зустрічатися, парки, двір, телефонні розмови, інтиму не було, і приводів для цього теж. Він не з бідних (чомусь усі такі були попередні, і цей не з бідних, і він готовий був одружитися). Сама я теж у достатку, у сім’ї повній, розумна, добра, цікава, красою не обділена, вихована.

І тут цей хлопець (нехай ім’я буде Макс) одружитися зі мною хоче, я відповіла, що так мало часу минуло, не так добре одне одного дізналися. А ще через деякий час він сказав: “тепер ти моя дружина”.

Я не повірила, перепитувала його, він усміхнувся і відповів, що в нього є зв’язки, він пробив мої документи, допомогли йому оформити (нехай і без моєї участі). Я, звичайно, від такого в шоці. Він приходив, казав, щоб я збиралася жити з ним, що буде весілля, подарунки і все таке, що тепер ми сім’я.

Я зрозуміла, що не полюбила його, хотіла розлучитися, але він уже прийшов з таким ось сюрпризом і приголомшив мене. І нікуди я не зібралася, просто, як можна вийти заміж швидко (він ходив до мене 3 місяці) і взагалі захотіти одружитися так швидко, у мене це не вкладалося в голові.

Ті хлопці хоча б пропонували, звали, були розмови про відмову, там усе більш зрозуміло. А тут усе сам зробив! Я полюбити його звичайно не встигла (або не змогла).

Він подобався мені, але того що він має бізнес, квартиру, авто, статус, сім’ю не достатньо. Я йому говорила кілька разів, він мовчав, ми так і не зійшлися. Макс поїхав до іншої країни, а я так і залишилася його дружиною.

Ходила двічі, щоб все змінити, нічого не вийшло у мене, так і залишила цю справу, вже минуло 2 роки. Сам не розлучається, а я так само його дружина. Вирішила скористатися дорогим адвокатом, зібрала гроші, хочу, щоб нас розлучили.

Це позначилося на мені, я навіть тепер відмовляюся від серйозних стосунків. Якось я зустріла його брата в торговому центрі з сім’єю та дітьми, побачивши мене, він сім’ю залишив осторонь і відійшов зі мною. Почав говорити, що зіпсувала я його брату життя, що він не одружений, дітей немає, дівчини теж, вдарився в роботу.

Він багато чого розповідав і говорив про Макса взагалі. Від цієї новини мені звичайно ніяково, але я не могла так вийти заміж без любові, хоча знаю, що так виходять багато дівчат, і тільки й чекають, щоб їх взяли за дружину.

Я через те, що маю чоловіка, не можу зустрічатися і полюбити іншого. Тому налаштувалась і чекаю процесу розлучення. Перша спроба була невдалою через його відмову.

Мої батьки знають і підтримали мене, вони створили сім’ю з коханням, я теж би так хотіла. Ну не хотіла життя будувати без кохання, а вийшло, що йому і собі життя зіпсувала.

Напишіть свої коментарі, хочу просто почитати. Знають лише батьки мої, та його сім’я, про таке навіть соромно говорити чи розповідати, ось і мовчимо.

You cannot copy content of this page