fbpx

Хлопець після побачення сказав, що у нього незвичні смаки у цьому плані. Злякалася, що він зараз дістане батіг і наручники … Але він дістав не дуже новий костюм медсестри…

Ой, моя тема трохи інтимна, тому мені ніяково про таке писати, але більше нікуди. Так що ризикну.

Значить, зустрічалася я з хлопцем. Гарний хлопець, високий, повністю в моєму смаку. Ми були не особливо довго разом, коли справа дійшла до саме зрозуміли чого. Вірніше – майже дійшла.

З самого початку побачення я зрозуміла, що справа йде до того самого. Він повів мене в дорогий ресторан, був ввічливий, весь час дивився на мене так загадково, його очі сяяли. Я була задоволена, бо одягла в той день улюблену сукню, яке йша мені і робила мене спокусливою.

Так ось, після вечері ми поїхали до нього. Я сама хотіла, знала, до чого все йде, я доросла дівчина, тому нічого поганого в цьому не бачила.

Коли ми приїхали до нього, там ще довго танцювали під повільну музику, пили вино, він все зволікав. Я сама вже відчувала розчарування, тому що вечір переходив в ніч, а спроб з його боку ніякого не було.

Я не хотіла ставати ініціатором, адже я дівчина, у мене є крапля гордості. Потім ми почали цілуватися. Під час поцілунків я опинилася у нього на колінах, він був дуже ласкавий зі мною, моє жіноче серце розтануло.

І коли ми обидва готові були перейти до більш серйозної фази нашого вечора, він сказав, що у нього специфічні смаки в інтимному плані.

Знаєте, я читала всі книги “50 відтінків сірого” і в якийсь момент злякалася, що він зараз дістане батіг і наручники. Занадто все за схожим сценарієм розвивалося.

Але ні.

Знаєте, я почала сміятися, як гієна, коли він дістав костюм медсестри і запропонував мені його надіти. Я була впевнена, що така вульгарність і несмак тільки для дорослих фільмів створені.

Я не думала, що когось таке може на повному серйозі цікавити. Я розсміялася, і звісно все зіпсувала. Виявилося, що йому дійсно подобаються рольові ігри, і він ніяковів розповідати мені, передбачаючи реакцію. І я повела себе так, як він очікував.

Звісно, в ту ніч нічого не сталося. Я викликала таксі і поїхала, відчуваючи себе просто жахливо.

Напевно, було підло сміятися над ним, адже у кожної людини свої смаки, кожного з нас приваблюють різні речі. Не знаю, передзвонить він мені коли-небудь, пройшло вже багато часу.

Він лайкає мої фотографії в Інстаграмі, але це все, далі нічого не відбувається. Я сумую за ним, навіть якщо б не склалося надалі – ми перервали все на дуже ранній стадії, мені хотілося б дізнатися його ближче, не тільки в ліжку.

Related Post

Мені подзвонив незнайомий чоловік і сказав, що мій чоловік спить з його дружиноюМені подзвонив незнайомий чоловік і сказав, що мій чоловік спить з його дружиною

10 років тому чоловік зрадив з колегою. У мене були докази, але він спочатку все заперечував. Потім, правда, зізнався, обіцяв, що таке більше не повториться. І ось два місяці тому

Виїхавши в свою однокімнатну квартиру далеко від сусідства свекрухи (ми знімали квартиру поруч з ними), ми з чоловіком просто зітхнули і почали жити. Двоє малюків – це зовсім не кінець світу. Особисто мені було важче пояснюватися “навіщо”, для чого, “дякую за те і те, чого мені не треба”. А тут ми стали разом повзати, спати і їсти що хочемо, і все налагодилосяВиїхавши в свою однокімнатну квартиру далеко від сусідства свекрухи (ми знімали квартиру поруч з ними), ми з чоловіком просто зітхнули і почали жити. Двоє малюків – це зовсім не кінець світу. Особисто мені було важче пояснюватися “навіщо”, для чого, “дякую за те і те, чого мені не треба”. А тут ми стали разом повзати, спати і їсти що хочемо, і все налагодилося

Коли я завагітніла в перший раз, це, звичайно, хоч і було хвилююче, але все ж очікувано і усвідомлено. Хоча я розуміла, що випадаю зі звичного укладу життя, роботи, достатку. Але