Хлопець після побачення сказав, що у нього незвичні смаки у цьому плані. Злякалася, що він зараз дістане батіг і наручники … Але він дістав не дуже новий костюм медсестри…

Ой, моя тема трохи інтимна, тому мені ніяково про таке писати, але більше нікуди. Так що ризикну.

Значить, зустрічалася я з хлопцем. Гарний хлопець, високий, повністю в моєму смаку. Ми були не особливо довго разом, коли справа дійшла до саме зрозуміли чого. Вірніше – майже дійшла.

З самого початку побачення я зрозуміла, що справа йде до того самого. Він повів мене в дорогий ресторан, був ввічливий, весь час дивився на мене так загадково, його очі сяяли. Я була задоволена, бо одягла в той день улюблену сукню, яке йша мені і робила мене спокусливою.

Так ось, після вечері ми поїхали до нього. Я сама хотіла, знала, до чого все йде, я доросла дівчина, тому нічого поганого в цьому не бачила.

Коли ми приїхали до нього, там ще довго танцювали під повільну музику, пили вино, він все зволікав. Я сама вже відчувала розчарування, тому що вечір переходив в ніч, а спроб з його боку ніякого не було.

Я не хотіла ставати ініціатором, адже я дівчина, у мене є крапля гордості. Потім ми почали цілуватися. Під час поцілунків я опинилася у нього на колінах, він був дуже ласкавий зі мною, моє жіноче серце розтануло.

І коли ми обидва готові були перейти до більш серйозної фази нашого вечора, він сказав, що у нього специфічні смаки в інтимному плані.

Знаєте, я читала всі книги “50 відтінків сірого” і в якийсь момент злякалася, що він зараз дістане батіг і наручники. Занадто все за схожим сценарієм розвивалося.

Але ні.

Знаєте, я почала сміятися, як гієна, коли він дістав костюм медсестри і запропонував мені його надіти. Я була впевнена, що така вульгарність і несмак тільки для дорослих фільмів створені.

Я не думала, що когось таке може на повному серйозі цікавити. Я розсміялася, і звісно все зіпсувала. Виявилося, що йому дійсно подобаються рольові ігри, і він ніяковів розповідати мені, передбачаючи реакцію. І я повела себе так, як він очікував.

Звісно, в ту ніч нічого не сталося. Я викликала таксі і поїхала, відчуваючи себе просто жахливо.

Напевно, було підло сміятися над ним, адже у кожної людини свої смаки, кожного з нас приваблюють різні речі. Не знаю, передзвонить він мені коли-небудь, пройшло вже багато часу.

Він лайкає мої фотографії в Інстаграмі, але це все, далі нічого не відбувається. Я сумую за ним, навіть якщо б не склалося надалі – ми перервали все на дуже ранній стадії, мені хотілося б дізнатися його ближче, не тільки в ліжку.

Related Post

Мучимо одне одного вже 5,5 років. Як розірвати це коло?Мучимо одне одного вже 5,5 років. Як розірвати це коло?

Шість років тому чоловік, майже колишній, пішов до іншої жінки. Вони стали жити на нашій дачі. Дитину тієї жінки він не прийняв, відправили його до бабусі, її мами. Спочатку я

Син працює в інтернеті: отримує великі кошти, але зовсім не має особистого життяСин працює в інтернеті: отримує великі кошти, але зовсім не має особистого життя

Моєму сину Сашку цього року виповнилося 22 роки. Виховувала я його без батька і дуже старалася, щоб хлопчик виріс справжнім чоловіком і був мені надійною опорою у старості. Він з