Хлопець почав говорити мене гидоти коли я не захотіла дати йому другий шанс… Виходить я правильно зробила?

Відносини 2.0: шанс на перезавантаження…

Я завжди вважала, що зруйновані відносини реінкарнувати не можна. Хоча можна, звичайно, але краще цього не робити. Мабуть, мій хлопець так не вважав, коли через два роки після розлучення захотів “все почати спочатку”.

Для чого? Навіщо? На що чоловік розраховує, коли пропонує таке? Я не змінюся, він теж не зміниться. Для чого тоді всі ці незрозумілі потуги, приречені на той же результат?

Він образився, коли я відповіла, що не хочу нічого відновлювати і давати другий шанс. Який другий шанс? Другий шанс на що? Якщо людина не зовсім сліпа, то і одного шансу цілком вистачить для оцінки ситуації.

А пізніше при випадковій зустрічі почав нести в мою сторону гидоти і говорити, що я “мстива особа”, яка вирішила його провчити. Влаштував істерику при сторонніх. Повівся як ганчірка.

Хіба це не є ще одним доказом того, що я вчинила правильно ?! Що другий шанс – це справжній тупняк. І що я не помилилася в людині, коли дала відсіч. Для чого мені потрібен чоловік-істеричка?

В житті я всього двічі бачила, коли після розлучення пари знову сходилися. Другі спроби налагодити відносини нічим добрим не закінчувалися – в обох випадках пари потім знову розвалювалися. Я не зрозумію, чому так відбувається? Кохання? Прихильність?

У кого-небудь з читачів виходило возз’єднатися після розставання? Чи є у всього цього хоч якийсь сенс?

Related Post

З майбутнім чоловіком спілкуємося з 6 років, скоро весілля, а я вагаюся… Може це не кохання?З майбутнім чоловіком спілкуємося з 6 років, скоро весілля, а я вагаюся… Може це не кохання?

Від дитячої дружби до весілля. Відносини завдовжки 18 років… Багато хто шукають свою любов, але так ніколи і не знаходять, змінюючи одних людей на інших, але так і залишаються самотніми.

Нещодавно вона зізналася мені що вагітна, в свої 40 років вона чекає первісткаНещодавно вона зізналася мені що вагітна, в свої 40 років вона чекає первістка

Історія з життя про те що іноді дуже корисно не боятися і кардинально міняти своє життя. Ця історія реальна і сталася вона з моєю двоюрідною сестрою. Жила була дівчинка, що