Хлопець став мене ігнорити, а потім і зовсім зник. Це почалося після того, як я розповіла йому правду про себе

Близько місяця тому я познайомилася з одним парубком в Інтернеті. Я мандрувала у тій же країні, де він жив. Я його майже не знала. Коли повернулася до свого рідного міста, він написав мені: “Ти повернулася сюди”.

Я була здивована, бо не знала, хто був цей незнайомець. Через якийсь час я згадала його. Ми розмовляли 3 роки тому інтернетом, але насправді ми не знали одне одного.

Писали смс просто так, залишали коментарі, мали невеличкі розмови. І ось він знайшов мене і написав, що “ти пішла, не поговоривши зі мною”. Так розпочалося наше спілкування знову.

Ми писали одне одному щодня, фліртували. Я сказала йому, що не знала, хто він, і що живе там. Ми обговорювали наше життя, наші ситуації, роботу, навіть був відеочат. Спочатку я була байдужа, але потім моє серце почало танути.

Я навіть зізналася про свої почуття до нього, чого ніколи не робила іншими хлопцями, бо я замкнута. Але коли розмова зайшла про близькість, я зупинила його, сказавши, що мені не комфортно. Він погодився поки що залишити цю тему.

І одного разу, коли він знову почав говорити про це, я сказала йому, що я повинна бути більш відкрита з ним, і маю зізнатися, що я все ще не маю такого досвіду.

Він був здивований, тому що мені 28 років, а потім сказав, що це не важливо, тому що йому подобаються інші мої переваги. Таким чином, наша розмова була дуже відкритою, і я відчувала, що ми дуже добре розуміємо одне одного.

Другого дня я написала йому, і він сказав, що не може говорити, і він зараз зайняотий. Потім другого дня сказав, що він не може відповідати на повідомлення і почав мене ігнорувати.

Я не стрималася і написала йому, спитавши, в чому справа, чому він втратив інтерес до мене. Він заперечував, сказавши, що все, як і раніше, а потім сказав, що повинен йти у справах.

Отже, я не знаю, що робити, я в шоці. Я була закохана, ми запланували нашу зустріч, він сказав, що я можу бути хорошою мамою. То що сталося? Я не можу спати ночами, думаючи про нього, намагаючись знайти свою провину. Але чому бути чесним це погано? Чи я чогось не розумію?

Related Post

Ці відносини стали для мене тренуваннямЦі відносини стали для мене тренуванням

Трохи передісторії. З Діною я знайомий вже 2 роки по хобі. Вона була у складних відносинах зі своїм хлопцем. То розбігалися то сходилися і в кінці літа вони розбіглися остаточно.

Ми з Анею які варіанти тільки не перебрали. Вона все підбивала мене до розлучення. Але і чоловіка я кидати не хотіла. Жити далі так я теж не могла. Постійна брехня мене винищила. Чоловікові більше не могла дивитися в очі. І ми з Анею про все вирішили розповісти моєму чоловікові і спробувати знайти спільний вихід втрьохМи з Анею які варіанти тільки не перебрали. Вона все підбивала мене до розлучення. Але і чоловіка я кидати не хотіла. Жити далі так я теж не могла. Постійна брехня мене винищила. Чоловікові більше не могла дивитися в очі. І ми з Анею про все вирішили розповісти моєму чоловікові і спробувати знайти спільний вихід втрьох

Як я пішла від чоловіка до найкращої подруги. Продовження історії. Півроку тому я поділилася своєю історією. Гидот мені написали в коментарях безліч. Ну що ж. Ось і настала розв’язка. Ми