fbpx

Хлопець віртуально спілкується з дівчиною і дуже її кохає. Проявляє до неї увагу і серйозно налаштований, щоб бути з нею в подальшому разом. Загало все зрозуміло, але є одне але, він мені розповів, що дівчина говорить йому про те, що він на неї тисне. Питає де вона, що робить, з ким вона і чому коли вона в онлайн не пише йому

Це не моя історія, але цікаво дізнатися вашу думку цієї історіі. Що змусило мене написати цю історію? Напевно я хочу, щоб людина про кого я пишу, зрозумів щось для себе і зробив висновки. Він буває тут і навіть ділиться коментарями.

В один день, він мені написав повідомлення, що йому потрібна допомога і щоб я знайшов його вацапі, перед цим залишивши свій номер. Що я в підсумку і зробив.

Його ім’я звичайно я не буду писати, зі зрозумілих причин. І так сама суть історії.

Хлопець віртуально спілкується з дівчиною і дуже її кохає. Проявляє до неї увагу і серйозно налаштований, щоб бути з нею в подальшому разом.

Загало все зрозуміло, але є одне але, він мені розповів, що дівчина говорить йому про те, що він на неї тисне. Питає де вона, що робить, з ким вона і чому коли вона в онлайн не пише йому.

Можна сказати впевнено, що пише він їй, а так само говорить про свої почуття дуже часто. За два дні спілкування з ним я зрозумів, що він дійсно на неї тисне.

Свою думку я йому озвучив і дав декілька порад. По-перше зрозуміти, що дівчина має право на свій особистий простір. Вона має право мати друзів з якими проводить свій час. Має право не писати, навіть якщо вона в онлайні. Має право мати свою думку.

У мене склалася така думка, що дівчина просто злякалася такого натиску з боку нього. Якщо допустимо, він не дає їй зараз вільного простіру, то що буде якщо він стане її чоловіком.

Попросив його не писати хоча б не декілька днів, дати їй просто скучити, дати можливість прийти в себе.

Вони посварилися і вона попросила його не писати. Але він наполегливо пише і просить пробачити.

Але він не може зрозуміти, що їй не вибачення більше треба, а просто щоб він дав їй час зрозуміти, що він для неї значе.

Їй треба відійти від постійного над нею контролю. Я пояснив йому, що якщо він не змінить свою тактику спілкування, то він в результаті втратить її.

Кохати треба не як власність, а як просто людину без вимоги до чогось. Привів йому свій життєвий приклад.
Що теж любив свою дружину і вона мене любила, але вона могла піти днем ​​з подружками посидіти в кафе і я не дзвонив їй, поки вона не дзвонила мені сама. Так як постійно дзвонити, цим ти даєш зрозуміти що не довіряєш.

Так ж я не признавався кожну хвилину, що люблю її. Якщо ти щохвилини постійно говориш: «Я тебе люблю, це перестає бути якимось незвичним словом. Це як сказати: «Привіт», це слово перестає мати цінність.

Мені не спадало на думку копатися в її телефоні або з’ясовувати, чому вона поїхала з роботи на 10 хвилин пізніше.

Бо ж і вона ніколи не діставала мене своєю недовірою.

Все йому пояснив, розповів і начебто він навіть згоден. Але в той же час, він намагається під будь-яким приводом їй написати.

Тут я не можу все в подробицях розповісти всі деталі, так само скільки ми спілкувалися на цю тему.

Моє питання до вас: Якщо дівчина просить і навіть плаче, що він на неї тисне і що не дає особистого простору, в результаті, якщо він не змінить свою тактику спілкування залишить вона його чи ні?  Просто дуже шкода хлопця, поспілкувавшись з ним я зробив висновок що сам по собі хлопець хороший, добрий і все начебто добре, але власник до коренів волосся (не ображайся, якщо прочитаєш це  але це моя думка).

Related Post

Через 4 роки зустріла колишнього і зрозуміла, що кохала тільки його…Через 4 роки зустріла колишнього і зрозуміла, що кохала тільки його…

Чи можна двічі увійти в одну і ту ж річку? Довго зустрічалися з хлопцем, потім розійшлися. Траплялися сварки, непорозуміння, які накопичувалися, а в один день, сніжний ком став таким величезним,

Сильний заговір, щоб розрахуватися з кредитами і боргамиСильний заговір, щоб розрахуватися з кредитами і боргами

Кредитні борги мають особливі властивості, адже вони зазвичай розраховані на довгий термін. За цей час людина може звикнути до усвідомлення того, що вона завжди буде боржником. Такі думки народжують негативну

Історія про те, коли тільки внутрішня свобода допомагає виграватиІсторія про те, коли тільки внутрішня свобода допомагає вигравати

Я у Баку де щойно закінчився чемпіонат світу з боксу. Ця першість нічим не відрізнялася від інших міжнародних сучасних спортивних заходів – з співанням  публікою гімнів чужих країн і дикою

facebook