ЦЕ EASY Життєві історії Хлопець віртуально спілкується з дівчиною і дуже її кохає. Проявляє до неї увагу і серйозно налаштований, щоб бути з нею в подальшому разом. Загало все зрозуміло, але є одне але, він мені розповів, що дівчина говорить йому про те, що він на неї тисне. Питає де вона, що робить, з ким вона і чому коли вона в онлайн не пише йому

Хлопець віртуально спілкується з дівчиною і дуже її кохає. Проявляє до неї увагу і серйозно налаштований, щоб бути з нею в подальшому разом. Загало все зрозуміло, але є одне але, він мені розповів, що дівчина говорить йому про те, що він на неї тисне. Питає де вона, що робить, з ким вона і чому коли вона в онлайн не пише йому

Це не моя історія, але цікаво дізнатися вашу думку цієї історіі. Що змусило мене написати цю історію? Напевно я хочу, щоб людина про кого я пишу, зрозумів щось для себе і зробив висновки. Він буває тут і навіть ділиться коментарями.

В один день, він мені написав повідомлення, що йому потрібна допомога і щоб я знайшов його вацапі, перед цим залишивши свій номер. Що я в підсумку і зробив.

Його ім’я звичайно я не буду писати, зі зрозумілих причин. І так сама суть історії.

Хлопець віртуально спілкується з дівчиною і дуже її кохає. Проявляє до неї увагу і серйозно налаштований, щоб бути з нею в подальшому разом.

Загало все зрозуміло, але є одне але, він мені розповів, що дівчина говорить йому про те, що він на неї тисне. Питає де вона, що робить, з ким вона і чому коли вона в онлайн не пише йому.

Можна сказати впевнено, що пише він їй, а так само говорить про свої почуття дуже часто. За два дні спілкування з ним я зрозумів, що він дійсно на неї тисне.

Свою думку я йому озвучив і дав декілька порад. По-перше зрозуміти, що дівчина має право на свій особистий простір. Вона має право мати друзів з якими проводить свій час. Має право не писати, навіть якщо вона в онлайні. Має право мати свою думку.

У мене склалася така думка, що дівчина просто злякалася такого натиску з боку нього. Якщо допустимо, він не дає їй зараз вільного простіру, то що буде якщо він стане її чоловіком.

Попросив його не писати хоча б не декілька днів, дати їй просто скучити, дати можливість прийти в себе.

Вони посварилися і вона попросила його не писати. Але він наполегливо пише і просить пробачити.

Але він не може зрозуміти, що їй не вибачення більше треба, а просто щоб він дав їй час зрозуміти, що він для неї значе.

Їй треба відійти від постійного над нею контролю. Я пояснив йому, що якщо він не змінить свою тактику спілкування, то він в результаті втратить її.

Кохати треба не як власність, а як просто людину без вимоги до чогось. Привів йому свій життєвий приклад.
Що теж любив свою дружину і вона мене любила, але вона могла піти днем ​​з подружками посидіти в кафе і я не дзвонив їй, поки вона не дзвонила мені сама. Так як постійно дзвонити, цим ти даєш зрозуміти що не довіряєш.

Так ж я не признавався кожну хвилину, що люблю її. Якщо ти щохвилини постійно говориш: «Я тебе люблю, це перестає бути якимось незвичним словом. Це як сказати: «Привіт», це слово перестає мати цінність.

Мені не спадало на думку копатися в її телефоні або з’ясовувати, чому вона поїхала з роботи на 10 хвилин пізніше.

Бо ж і вона ніколи не діставала мене своєю недовірою.

Все йому пояснив, розповів і начебто він навіть згоден. Але в той же час, він намагається під будь-яким приводом їй написати.

Тут я не можу все в подробицях розповісти всі деталі, так само скільки ми спілкувалися на цю тему.

Моє питання до вас: Якщо дівчина просить і навіть плаче, що він на неї тисне і що не дає особистого простору, в результаті, якщо він не змінить свою тактику спілкування залишить вона його чи ні?  Просто дуже шкода хлопця, поспілкувавшись з ним я зробив висновок що сам по собі хлопець хороший, добрий і все начебто добре, але власник до коренів волосся (не ображайся, якщо прочитаєш це  але це моя думка).

Related Post

Людо, не муч кота!Людо, не муч кота!

У нашому дворі чимало дітей-дошкільнят. Галасливі, дикі, в загальному – звичайні діти. Але сьогодні вони расшумілись сильніше звичайного. Спіймали кота і давай його тискати, тягати і трясти, не даючи на

Якщо не вдасться вже нічого змінити у стосунках з молодою людиною, то як сказати батькові про все?Якщо не вдасться вже нічого змінити у стосунках з молодою людиною, то як сказати батькові про все?

Зустрічаємося з хлопцем рік та 5 місяців, живемо разом 9 місяців (мені 19 років, йому – 21). Вже два місяці він не приносить додому грошей від слова взагалі. Єдині його

Чоловік мій каші не їв, любив все м’ясне. Грошей немає, а м’ясо щоб в борщі плавалоЧоловік мій каші не їв, любив все м’ясне. Грошей немає, а м’ясо щоб в борщі плавало

У 20 я вийшла заміж, народила дитину, в загальному, була хорошою домогосподаркою, економила кожну копієчку, щоб чоловік закінчив академію – все для нього коханого. Я ж не тільки займалася домашнім