– Хлопець виявився алкоголіком, чого я тільки не натирпілася…

Був у мене хлопець. Любив він випити. І ось одного разу, після тижневого запою, вирішив він кинути пити.

Проходив цей процес вкрай важко. Мого коханого кидало то в жар, то в холод. Собі в ліжко він вимагав то бульйону, то кефіру, то чаю. Періодично він скаржився то на головні болі, то на серцеві. В мої обов’язки входило: гладити його по голові, тримати за руку, говорити, що він сильний, що він впорається і інше.

До вечора стало зрозуміло, що без стопки алкоголю мій коханий не впорається. До мене він звернутися не смів: на самому початку наших відносин я твердо дала зрозуміти, що від мене грошей на горілку він не дочекається. Його боязкі натяки в такому стані «на отходняк» я теж припинила. На жаль він не зміг мене пробити. На мене не подіяли ні блакитні очі, ні вигин довжелезних вій.

Тоді він сказав, що раніше для перемоги похмілля він використовував ліки папаверин. (Пам’ятаєте, що самолікування небезпечно для вашого здоров’я!). І став просити у мене гроші на ці ліки. Коштувало воно приблизно 10 грнв (ну мені він так сказав). Стільки ж коштує і 100 грам горілки.

Грошей на ліки я йому, звичайно, дала. Чи не мегера ж я якась! Шприц у мене вдома був. За ліками він сходив сам. Коли прийшов, то пішов до кімнати і сказав, що буде робити собі укол. Вийшов він через 3-4 хвилини і, потираючи причинне місце, пішов викидати шприц.

Після цієї процедури йому полегшало. Він став балакучим, попросив поїсти. Мене стали душити сумніви – чи купив він собі ліки, або ж пішов і випити.

За допомогою я звернулася до свого улюбленого Гуглу. Він видав мені інформацію, що в нашому місті ціна папаверину – 50 грн !! Мерзотник !! Скотина !! Значить, все-таки випив !! А я, як дура, весь день навколо нього бігала !!

Моєму обуренню, моїй образі не було меж! Сльози самі потекли з моїх довірливих очей.

Мій коханий підійшов до мене з поясненнями. І тут на нього обрушився весь шквал мого гніву.

Він мене вислухав і сказав: «Дура, на сайті вказана ціна за упаковку, за 10 ампул. Я ж купив всього дві !! ».

Далі була німа сцена! Ось так я не довірила, а перевірила!

You cannot copy content of this page