Хлопець запропонував пожити окремо. Це кінець?

Ми зустрічаємося вже півроку. Останні два місяці живемо разом. Ініціатива більшою мірою від нього.

Нещодавно він сказав, що йому потрібно пожити окремо хоча б місяць і подумати, розібратися в собі.

Я питала: «Що трапилося, може я щось не так роблю?»

Він відповів, що справа не в мені. Ми не розлучаємося, будемо продовжувати зустрічатися. Я не знаю, як бути в цій ситуації. Все-таки думаю, що це кінець відносин.

Наташа, 32 роки. Порада від психолога.
Ніколи неможливо точно сказати, кінець це чи ні. Привід це для того, щоб розлучитися, красиво піти, повільно розірвати відносини? Або чоловікові необхідно прийняти рішення самостійно, без вас, і зрозуміти ступінь своєї відповідальності – чи здатний він на такі відносини, чи хоче він цього? Його може лякати передбачуваність подальшого. Це схоже на те, коли ти раптом побачив, що твоє життя розписано заздалегідь, і це лякає. Також не можна виключати, що у нього є інтерес до іншої жінки.

Якщо ваші відносини були гармонійними і задовольняють, є ймовірність, що ви знову будете жити разом. Тут немає єдиного сценарію для всіх. Є те, що працює для вашої пари. Можливо, йому потрібен простір між вами, і такий тимчасовий поділ допомагає зосередитися на тому, як багато ви для нього значите.

У будь-якому випадку, якщо ви будете разом жити, створите сім’ю, значить, це той чоловік, на якого можна покластися і довіритися йому. Якщо ж він втік, добре, що це сталося зараз, а не через два роки або п’ять років. Це було б важче в усіх сенсах, особливо, якщо б з’явилася дитина.

Ви можете самі поставити собі термін. Скільки часу ви готові почекати? Оцініть, чи підходить вам такий партнер. Надійний він? Чи буде він так само міняти свої рішення і в майбутньому? Адже ви вкладаєте у відносини, віддаєте сили, час, почуття, енергію. Чи не залишитеся ви з розбитими надіями?

You cannot copy content of this page