Хлопець зателефонував моїй матері і сказав їй, що у мене бізнес зазнає збитків і я лізу у борги

Зустрічалася з хлопцем рік, все йшло до весілля, але останніми днями у наших стосунках почалися проблеми. Ми перестали одне одного розуміти. А серйозніше ми посварилися, коли я в нього взяла невелику суму грошей на 3 дні, і перші два дні він мені все нагадував, коли я поверну борг.

Я від себе подумала, можливо, йому потрібні гроші, і вирішила закласти своє золото, але дізнавшись, як я йому віддаю борг, він попросив повернути сережки. Я відмовилася, тому що не хотіла вже йому бути винна, тоді він зателефонував моїй матері і сказав їй, що у мене бізнес зазнає збитків, а я лізу у борги.

Це мене дуже засмутило, я такого не очікувала і далі у нас виник конфлікт. Зі злості чи недовіри до нього, я запропонувала розлучитися. Він приїхав до мене додому, показати каблучки для заручин, я думала хоче миритися, а він сказав моїм батькам, що ми розлучаємося через мою недовіру. Показав кільця і ​​пішов, а через пару хвилин надходить повідомлення: «Поверни борг прямо зараз».

Я запропонувала повернути гроші на наступний день, через те, що у мене не було з собою цієї суми, все було на роботі. Він сказав, що завтра не хоче бачити мене, вимагав, щоб я знайшла сьогодні. Була 11 година ночі! На щастя, позичила у сусідів і віддала йому ці гроші.

З тих подій пройшов місяць. Раптом він мені дзвонить і просить перевіритися на гепатит В, оскільки у нього підозра на цей вірус. Я перевірила, результати вийшли хороші, проблем немає, а далі почалася розмова про відновлення наших стосунків.

І я нарешті вирішила йому висловити, чому я прийняла таке рішення, і що мене турбує. Він на всі мої запитання відповів, що всі його дії були проявом поваги до моєї сім’ї.

Також він просив вибачитися у моєї матері, за те, що ми розлучилися (він вважає, що моя мама любить його як сина, але вона просто ввічливо до нього ставилася). Але я відмовилася, не можу змусити себе це зробити. Зараз я дуже заплуталася і не знаю, що робити.

Related Post

Цей випуск був гіршим днем в моєму житті, незважаючи на те, що я там була королевоюЦей випуск був гіршим днем в моєму житті, незважаючи на те, що я там була королевою

В цьому році я завершую довгу і кропітку роботу, точніше навчання. 5 довгих років я намагалася наперекір життєвим обставинам і різним уже дорослим проблемам не втратити потяг до знань. Мені