Хлопець зателефонував моїй матері і сказав їй, що у мене бізнес зазнає збитків і я лізу у борги

Зустрічалася з хлопцем рік, все йшло до весілля, але останніми днями у наших стосунках почалися проблеми. Ми перестали одне одного розуміти. А серйозніше ми посварилися, коли я в нього взяла невелику суму грошей на 3 дні, і перші два дні він мені все нагадував, коли я поверну борг.

Я від себе подумала, можливо, йому потрібні гроші, і вирішила закласти своє золото, але дізнавшись, як я йому віддаю борг, він попросив повернути сережки. Я відмовилася, тому що не хотіла вже йому бути винна, тоді він зателефонував моїй матері і сказав їй, що у мене бізнес зазнає збитків, а я лізу у борги.

Це мене дуже засмутило, я такого не очікувала і далі у нас виник конфлікт. Зі злості чи недовіри до нього, я запропонувала розлучитися. Він приїхав до мене додому, показати каблучки для заручин, я думала хоче миритися, а він сказав моїм батькам, що ми розлучаємося через мою недовіру. Показав кільця і ​​пішов, а через пару хвилин надходить повідомлення: «Поверни борг прямо зараз».

Я запропонувала повернути гроші на наступний день, через те, що у мене не було з собою цієї суми, все було на роботі. Він сказав, що завтра не хоче бачити мене, вимагав, щоб я знайшла сьогодні. Була 11 година ночі! На щастя, позичила у сусідів і віддала йому ці гроші.

З тих подій пройшов місяць. Раптом він мені дзвонить і просить перевіритися на гепатит В, оскільки у нього підозра на цей вірус. Я перевірила, результати вийшли хороші, проблем немає, а далі почалася розмова про відновлення наших стосунків.

І я нарешті вирішила йому висловити, чому я прийняла таке рішення, і що мене турбує. Він на всі мої запитання відповів, що всі його дії були проявом поваги до моєї сім’ї.

Також він просив вибачитися у моєї матері, за те, що ми розлучилися (він вважає, що моя мама любить його як сина, але вона просто ввічливо до нього ставилася). Але я відмовилася, не можу змусити себе це зробити. Зараз я дуже заплуталася і не знаю, що робити.

Related Post

Сестра майже втратила родину, через спілкування з іншим чоловіком та свою впертістьСестра майже втратила родину, через спілкування з іншим чоловіком та свою впертість

Ситуація дуже складна, мирного рішення знайти не вдається, а час підтискає. Річ у тому, що сім’я моєї молодшої сестри розвалюється. Причин кілька. По-перше, дурна і вперта поведінка сестри. Причина друга

Чоловік називає свою зраду нісенітницею і продовжує вести себе неналежним чиномЧоловік називає свою зраду нісенітницею і продовжує вести себе неналежним чином

Нещодавно з’явилася підозра, що чоловік веде активне листування з іншою жінкою. Спочатку не надавала цьому значення, але пізніше точно змогла переконатися. Вирішила не скандалити та спокійно повідомила чоловіку про свої

Чи можна дати вчителям просто навчати дітей?Чи можна дати вчителям просто навчати дітей?

Я працюю в українській школі вчителем. Ви думаєте, у школі навчають дітей? Нічого подібного. У школі випускають та відправляють папірці, які називають документами. Усі бачили, як виглядає стандартна пачка паперу.