fbpx

Хоч бери та сама йому чарку наливай

Мій чоловік після 10 років шлюбу став дуже сильно прикладатися до чарчини. Перший час я навіть не надавала цьому значення, а потім зрозуміла, що справа зайшла надто далеко.

Так вже він приходив після роботи “веселенький”, став затримуватися на роботі. Я грішним ділом подумала може в нього хтось є, та коли прийшла в черговий раз на роботу, побачила як вони в підсобці вживають.

Навіть заспокоїлася, але не на довго. Вже не знаю що гірше. Мені так гидко і неприємно від того стало, вам не передати. Згодом неприємний запах мали його речі, а в ті дні, коли він не вживав, всеодно несло запахом за верству. 

Та треба сказати, що коли він випивав, він до мене був лагідний, і з дитиною пограється і мене приголубить, і все, наче як добре. Так продовжувалося кілька років, поки в нього не стали серйозно здавати нирки.

І в один прекрасний день лікарі діагностували захворювання. Може так не можна, але я навіть зраділа тому, що він покинув цю згубну звичку. Не хворобі звісно раділа, ні в якому разі.

Кілька місяців не вживав. Але відносини в сім’ї стали значно погіршуватися. Його все дратувало, то я щось не так зроблю, то дитина надто голосно впустить олівці з рук.

Занепокоєння прийшло тоді, коли ми почали сваритися, дуже серйозно і голосно. Я просто собі уявити не могла, що це може бути такий ефект від того, що він покинув вживати.

В одній із сварок він мало не підняв на мене руку. Навіть коли він був дуже сильно не тверезий, він такого собі не дозволяв. Знаходиться в домі стало просто неможливо. Як боляче було бачити, що роки відносин просто йшли коту під хвіст. І в розгарі одного з скандалів я випалила, що краще б він пив.

І він почав. Знову все налагодилося. Все стало на свої місця, в плані наших з ним відносин, я маю на увазі. Знову він приходив і обіймав мене, розказував, що я найкраща в світі жінка. А ще знову став проводити час з донькою. Але в будинок повернувся той неприємний запах.

Що гірше, чоловік, який має пагубну звичку, але любить свою жінку, чи людина адекватна, твереза? Але коли він не вживає він скандалить, ображає мене. Хоч бери та сама йому чарку наливай, щоб в домі порядок був.

Related Post

Вранці моя мама почала кричати та питати, чому мої фото розклеєні на кожному стовпіВранці моя мама почала кричати та питати, чому мої фото розклеєні на кожному стовпі

Привіт, я Марта і я хочу розповісти Вам про моє перше шалене кохання! Його звали Олександром, він був дуже гарний, стильний, романтичний і головне дуже класно залицявся до мене. Але

Він прийшов наче з мріїВін прийшов наче з мрії

Це почалося у 2014 році за порадою подруги звернулася до психолога. У мого сімейного життя тоді був уповільнений дефолт з нерідкими спалахами взаємного психологічного терору і застосуванням фізичної сили з

І ось ввечері того дня, вже не пам’ятаю як саме почалася розмова, але Андрій зізнався, що ще з раннього дитинства за ним ходить якась нечисть і навіть переїжджає разом з ним. Він сприймає це як домовика, каже, що пустує іноді цей домовик – то шумить чимось, то різко всі лампочки можуть перегоріти, то побігає по кімнатіІ ось ввечері того дня, вже не пам’ятаю як саме почалася розмова, але Андрій зізнався, що ще з раннього дитинства за ним ходить якась нечисть і навіть переїжджає разом з ним. Він сприймає це як домовика, каже, що пустує іноді цей домовик – то шумить чимось, то різко всі лампочки можуть перегоріти, то побігає по кімнаті

Добрий день. Хочу поділитися парою цікавих випадків, які сталися зі мною особисто, але їх причиною був мій друг. Перше, що хочу сказати, – я належу до тих людей, які не