Хоч бери та сама йому чарку наливай

Мій чоловік після 10 років шлюбу став дуже сильно прикладатися до чарчини. Перший час я навіть не надавала цьому значення, а потім зрозуміла, що справа зайшла надто далеко.

Так вже він приходив після роботи “веселенький”, став затримуватися на роботі. Я грішним ділом подумала може в нього хтось є, та коли прийшла в черговий раз на роботу, побачила як вони в підсобці вживають.

Навіть заспокоїлася, але не на довго. Вже не знаю що гірше. Мені так гидко і неприємно від того стало, вам не передати. Згодом неприємний запах мали його речі, а в ті дні, коли він не вживав, всеодно несло запахом за верству. 

Та треба сказати, що коли він випивав, він до мене був лагідний, і з дитиною пограється і мене приголубить, і все, наче як добре. Так продовжувалося кілька років, поки в нього не стали серйозно здавати нирки.

І в один прекрасний день лікарі діагностували захворювання. Може так не можна, але я навіть зраділа тому, що він покинув цю згубну звичку. Не хворобі звісно раділа, ні в якому разі.

Кілька місяців не вживав. Але відносини в сім’ї стали значно погіршуватися. Його все дратувало, то я щось не так зроблю, то дитина надто голосно впустить олівці з рук.

Занепокоєння прийшло тоді, коли ми почали сваритися, дуже серйозно і голосно. Я просто собі уявити не могла, що це може бути такий ефект від того, що він покинув вживати.

В одній із сварок він мало не підняв на мене руку. Навіть коли він був дуже сильно не тверезий, він такого собі не дозволяв. Знаходиться в домі стало просто неможливо. Як боляче було бачити, що роки відносин просто йшли коту під хвіст. І в розгарі одного з скандалів я випалила, що краще б він пив.

І він почав. Знову все налагодилося. Все стало на свої місця, в плані наших з ним відносин, я маю на увазі. Знову він приходив і обіймав мене, розказував, що я найкраща в світі жінка. А ще знову став проводити час з донькою. Але в будинок повернувся той неприємний запах.

Що гірше, чоловік, який має пагубну звичку, але любить свою жінку, чи людина адекватна, твереза? Але коли він не вживає він скандалить, ображає мене. Хоч бери та сама йому чарку наливай, щоб в домі порядок був.

Related Post

Подруга відбила у мене хлопця, хоча коли мене заспокоювала говорила, що такі хлопці просто не “для нас”, мовляв не рівня я йомуПодруга відбила у мене хлопця, хоча коли мене заспокоювала говорила, що такі хлопці просто не “для нас”, мовляв не рівня я йому

Прочитала сповідь «За моєю спиною найкраща подруга зустрічалася з моїм чоловіком» і хочу написати свою історію на цю тему. Може, комусь на душі після її прочитання стане легше. Колись мені

І сміх і гріх. Ледь не спалили на вогні, як відьму.І сміх і гріх. Ледь не спалили на вогні, як відьму.

Приїхала в село до родичів трішки погостювати. Треба сказати, село звісно забите, але тільки тому, що молоді там майже не має. На мою думку село просто розділилося на 2 частини.

Невістка то чужа кістка, але ж і її доня теж невістка для когосьНевістка то чужа кістка, але ж і її доня теж невістка для когось

Я от одного зрозуміти не можу, чи то всі свекрухи такі, чи це приходить з віком, чи може від людини залежить. Є значить у мене одна знайома, Віка. Вона не