Хоча все це могло розпочатись і раніше. Знаєте, як у селі: до лікарів звертаються, коли зовсім погано. Мама стала говорити про будинок для людей похилого віку. Кожна така розмова з нею — це її та мої сльози

Понад п’ятнадцять років живу та працюю в Польщі. Тут зустрілася із чоловіком. Ми разом майже десять років. Ростимо двох дітей. Квартиру винаймаємо, але незабаром плануємо придбати в кредит своє житло.

До пандемії та розпалу війни ми часто приїжджали до України. А тепер самі розумієте…

Але там, удома, мама, їй 74 роки, і брат від першого маминого шлюбу. Донедавна все йшло добре. Брат працював, мама на пенсії, сама поралася з домашнім господарством. Я їм допомагала та допомагаю матеріально.

А наприкінці минулого року брат переніс інсульт. Його виходили, але сили та здоров’я вже не ті. А у мами через стрес різко підскочив рівень цукру в крові, почалися проблеми із серцем, тиском. Різко погіршився зір.

Хоча все це могло розпочатись і раніше. Знаєте, як у селі: до лікарів звертаються, коли зовсім погано. Мама стала говорити про будинок для людей похилого віку. Кожна така розмова з нею — це її та мої сльози.

Тут ми живемо біля Кракова, є добрий будинок для літніх людей. Чоловік запропонував: нехай Тетяна Миколаївна поживе трохи там, таки догляд, лікування, ми поряд. Давай купимо не квартиру, а будинок із садом і заберемо пані Таню до себе.

Мати і я згодні. А брат незадоволений, що лишається в цьому випадку без спадщини. Рветься серце на частини… І як вчинити?

Related Post

Багатодітна та ще й нахабна, на чужих чоловіків рота розкриваєБагатодітна та ще й нахабна, на чужих чоловіків рота розкриває

У нас в будинку живе людина багатодітна мама. Чоловіка в неї немає, та я і не засуджую, бо зараз такі чоловіки пішли, що не дивно, як тільки труднощі на горизонті,

А мама так і сказала: “Якщо мужик не клює, то спробуй в якості наживки м’ясний пиріг”А мама так і сказала: “Якщо мужик не клює, то спробуй в якості наживки м’ясний пиріг”

Познайомився зі своєю майбутньою дружиною в університеті. Вчилися разом з першого курсу в одній групі. Спілкуватися з нею став майже відразу. Але наше спілкування було суто дружнє: давали одне одному

Допомогла довезти чужу дитину до міста, а потім навіть “дякую” не почулаДопомогла довезти чужу дитину до міста, а потім навіть “дякую” не почула

Родичка запросила нас із донькою до себе у гості, коли відпочивала з онукою в орендованому будиночку за містом. Машини ми не маємо, таксі туди коштує дуже дорого. Ми поїхали автобусом.