Хочете зіпсувати мені життя? Але батько був не вмолимий

Хочете зіпсувати своїй дитині життя? Оберіть для неї дивне ім’я та прізвище. Скажете, що прізвище не обирають? Ще й як можна обрати. І я вам це доведу.

Я єдиний син у батьків, ще й чотири доньки, і батько страшенно хотів, щоб у нього був продовжувач роду, хто передав його прізвище онукам.

І тут народився я – радості батька не було меж. І що такого, скажете ви, багато чоловіків мріють про продовжувача роду. Все б нічого, якби не прізвище – Кабан.

Мати одразу сказала, що залишить своє дівоче – Войцеховська, а от мені не пощастило. Мама намагалась переконати батька, але він був непохитний. Рід Кабанів продовжується.

І от в листопаді з’явився я – Антон Кабан. От і подумайте, що це просто комбо для дітей – можна дражнити та через ім’я, і через прізвище.

І якщо в садку я ще якось не дуже потерпав від знущань, то в школі наді мною не сміявся тільки лінивий. А ще й враховуючи, що в шкільні часи я був пухляком, то Кабан якраз мені підходило.

Я намагався переконати батьків, щоб дозволили мені змінити прізвище на Войцеховський. І якщо мама ще замислювалась, то батько був категоричний:

– От буде тобі 18 – тоді й змінюй. А зараз це вирішую я і я категорично проти, — зі злістю сказав тато.

І тепер я просто з нетерпінням чекаю, коли зможу замінити своє прізвище на мамине. Що я цим хотів сказати? Все просто – варто подумати не тільки про свої вподобання, амбіції та его, але й про дитину. Чи вартує це її страждань та знущань з неї?

Related Post

Що весь світ навколо тебе крутиться, є і проблеми важливішіЩо весь світ навколо тебе крутиться, є і проблеми важливіші

У 38 років мені пощастило: до нас в міCто на заробітки приїхав самотній чоловік; він покликав мене заміж з дорослою дочкою. Дмитро був небагатий: його батьки жили в селі, частину

Чоловік не висловлює почуття, говорить – не привченийЧоловік не висловлює почуття, говорить – не привчений

Мій чоловік майже 20 років пропрацював начальником поліції, на роботі днював і ночував. Вважає, що через це у нього не складалося особисте життя: віддавав усього себе професії. Звик не довіряти,

Я відчуваю, що левова частка проблем у моєму житті, саме через погане виховання, або відсутність такогоЯ відчуваю, що левова частка проблем у моєму житті, саме через погане виховання, або відсутність такого

Я посварився із родичами. Не хочу більше ніколи спілкуватися з матір’ю та сестрою. Я виріс у жіночій родині. З матір’ю несхожість характерів повна, із сестрою старшою ще більш-менш. Коли мені