Хочу каже, щоб ти була як Анжела, така ж гарна і приваблива

Приходить чоловік до мене після чергової гулянки і видає. – Машка, а чого ти не можеш виглядати як Анжела Вітькина. Їй вже 40, а на вигляд 30 не більше, модна, красива, підтягнута, фігурка яка? – Я вже спала, але від таких запросів ледь з ліжка не випала. Значить ми на Анжелку слину пускаємо? Добре, зранку поговоримо.

Олег, мій чоловік, дуже нестабільний в емоційному плані, його вразити може собачка з переламаною ніжкою, чи он Анжела, ака в більшості так і підписана “Анжела сауна новий рік”.

Та не це головне. Мені 35, я працюю бухгалтером, маю 2 синів, яким треба наготувати, попрати, та ще й все з города, своє щоб, домашнє, це вже не кажучи про те, що чоловік масаж любить, і щоб випічка свіжа. Часу просто не лишається ні на що.

Я себе не виправдовую, але дійсно виглядаю нормально на свій вік, та разом з тим сама розумію що хотілося б і в той салон сходити і на манікюр хороший, а не невістку майбутню просити.

І тут в мене з’явився план. Кажу своєму любому чоловіченьку, милий, дай но карту мені, піду собі нову білизну куплю, я таку в Анжели бачила. Він як почув про Анжелку, то і карту дав і ще й таксі викликав, щоб поскоріше було.

В мене ледь сльози з очей не полилися, та я ж економила щоб їм все купувати, ночей не спала, заради дітей, та я без пралки шкарпетки чоловікові цими руками від машинного масла відіпрала так, що як нові були, біленькі, унітази чистила, їсти варила, а вони, як Анжелка …

Ну все, образи такої не забуду. Взяла карту і поїхала, думала так, по дріб’язку куплю, чоловіка побісити, але мене затягнуло, і я реально витратила всі гроші. Додому приїхала гарна, з зачіскою, макіяжем, зробили мені і вії і нігті і брови і все.

Речей накупила силу силенну, халат красивий, піжаму нову, прозору, але така втомлена була, що вся ця краса завалилася спати поруч з чоловіком незважаючи на його натяки.

А наступного ранку розібрала покупки і почалася на роботу. В нову ж речах звісно, хоч соромно було в тих шкіряних лосинах і тигровій блузі йти, але треба, заради сім’ї.

На роботі почали на мене увагу звертати і начальство, і навіть чоловіки, клієнти різні. Так минуло 2 місяці, чоловік ледве кінці з кінцями зводив, і мені гроші дай, щоб як у Анжелки і по господарству і собі ж щось треба.

А потім на горизонті з’явився в мене чоловік хороший, я з ним кілька разів в ресторан сходила, але нічого більше, мій як побачив, ледь не схопив приступ. А я кажу все, Анжелка розлучається і я буду, ти ж сам хотів як вона щоб була.

То мій благовірний тепер кричить що і чути нічого не хоче, про манікюр і одяг відвертий, але ж ні любий, назад не повернеш, я вже якраз в смак ввійшла. Не знаю тепер чи варто зупинятися, а то чоловікам виходить все можна, а ми, жінки, чим гірші?

Related Post

Через 4 роки зустріла колишнього і зрозуміла, що кохала тільки його…Через 4 роки зустріла колишнього і зрозуміла, що кохала тільки його…

Чи можна двічі увійти в одну і ту ж річку? Довго зустрічалися з хлопцем, потім розійшлися. Траплялися сварки, непорозуміння, які накопичувалися, а в один день, сніжний ком став таким величезним,