fbpx

Хочу каже, щоб ти була як Анжела, така ж гарна і приваблива

Приходить чоловік до мене після чергової гулянки і видає. – Машка, а чого ти не можеш виглядати як Анжела Вітькина. Їй вже 40, а на вигляд 30 не більше, модна, красива, підтягнута, фігурка яка? – Я вже спала, але від таких запросів ледь з ліжка не випала. Значить ми на Анжелку слину пускаємо? Добре, зранку поговоримо.

Олег, мій чоловік, дуже нестабільний в емоційному плані, його вразити може собачка з переламаною ніжкою, чи он Анжела, ака в більшості так і підписана “Анжела сауна новий рік”.

Та не це головне. Мені 35, я працюю бухгалтером, маю 2 синів, яким треба наготувати, попрати, та ще й все з города, своє щоб, домашнє, це вже не кажучи про те, що чоловік масаж любить, і щоб випічка свіжа. Часу просто не лишається ні на що.

Я себе не виправдовую, але дійсно виглядаю нормально на свій вік, та разом з тим сама розумію що хотілося б і в той салон сходити і на манікюр хороший, а не невістку майбутню просити.

І тут в мене з’явився план. Кажу своєму любому чоловіченьку, милий, дай но карту мені, піду собі нову білизну куплю, я таку в Анжели бачила. Він як почув про Анжелку, то і карту дав і ще й таксі викликав, щоб поскоріше було.

В мене ледь сльози з очей не полилися, та я ж економила щоб їм все купувати, ночей не спала, заради дітей, та я без пралки шкарпетки чоловікові цими руками від машинного масла відіпрала так, що як нові були, біленькі, унітази чистила, їсти варила, а вони, як Анжелка …

Ну все, образи такої не забуду. Взяла карту і поїхала, думала так, по дріб’язку куплю, чоловіка побісити, але мене затягнуло, і я реально витратила всі гроші. Додому приїхала гарна, з зачіскою, макіяжем, зробили мені і вії і нігті і брови і все.

Речей накупила силу силенну, халат красивий, піжаму нову, прозору, але така втомлена була, що вся ця краса завалилася спати поруч з чоловіком незважаючи на його натяки.

А наступного ранку розібрала покупки і почалася на роботу. В нову ж речах звісно, хоч соромно було в тих шкіряних лосинах і тигровій блузі йти, але треба, заради сім’ї.

На роботі почали на мене увагу звертати і начальство, і навіть чоловіки, клієнти різні. Так минуло 2 місяці, чоловік ледве кінці з кінцями зводив, і мені гроші дай, щоб як у Анжелки і по господарству і собі ж щось треба.

А потім на горизонті з’явився в мене чоловік хороший, я з ним кілька разів в ресторан сходила, але нічого більше, мій як побачив, ледь не схопив приступ. А я кажу все, Анжелка розлучається і я буду, ти ж сам хотів як вона щоб була.

То мій благовірний тепер кричить що і чути нічого не хоче, про манікюр і одяг відвертий, але ж ні любий, назад не повернеш, я вже якраз в смак ввійшла. Не знаю тепер чи варто зупинятися, а то чоловікам виходить все можна, а ми, жінки, чим гірші?

Related Post

Хотіла вас сварити, але бачу, що ви для дитинки, то не будуХотіла вас сварити, але бачу, що ви для дитинки, то не буду

Ми з дружиною чекали на дитину. Вагітність моя дружина переносила важко, перші три місяці її сильно тошнило. Причому від усього, що пахне, вона така була сіра, як тінь. Всі речі

Оля і Діма три дні не вилазила з ліжка, вона завагітніла, а він пропав на 10 років…Оля і Діма три дні не вилазила з ліжка, вона завагітніла, а він пропав на 10 років…

Дмитро Соколов, 35 років від роду, старший механік риболовецького судна, гуляв по рідному місту. Кожен раз, повертаючись із затяжних екзотичних і не дуже, рейсів, Діма захоплювався непомітною красою приморського міста,

Під час весілля Артем застукав свою дружину у сараї… вона була не однаПід час весілля Артем застукав свою дружину у сараї… вона була не одна

Звуть мене Олександр, одружені понад 23 років і сталося те, чого я так сильно боявся. Поїхали в село на весілля далеких РІДНИХ. Весілля тривало 2 дні, 2 дні мого запою