Хочу запропонувати чоловіку, щоб він завів коханку, але перед цим укласти шлюбний договір

П’ять років тому чоловік зрадив мені, звичайно ж, я відвоювала його у коханки, пробачити не пробачила, але сім’ю зберегла. У шлюбі вже 20 років, є діти і багато спільного майна. Зараз я розумію, що мені дався шанс піти, розлучитися, але тоді було інше відчуття, як так, зазіхнули на моє, от я й клацнула по носу.

Він сильно змінився, як і все добре. Разом 24 години, спільний бізнес, з боку ідеальна сім’я, але настає ніч, і він хоче отримати подружній борг, а ось я ні, і так вже дуже давно. З кожним роком все стає гірше, почуваюся, як наймичка, почалися скандали.

Мене влаштовує чоловік у всьому, але лише до ліжка. Ні, він чудовий, але не такий мені потрібен. Розмови були, і не раз, начебто все розуміє, але природа бере своє, і що мені з цим робити, я не знаю. Знаю тільки одне: поки він не знайде собі іншу і не тільки заради задоволення, а саме полюбить, він від мене не втече, від таких не йдуть.

П’ять разів на день їсть, причому одне й теж не буває, готую на один раз. Якщо хоче випити, у будинку завжди є, з друзями, без проблем, стіл накривають. На рибалку все йому зберу з собою, з ночівлею.

Сама розумію, що у мене буде вихідний від подружніх обов’язків. Коротше всі друзі заздрять, вдома чисто, та й наче нічого, але що далі? З боку здається, що моєму спокою можна позаздрити, проте сил чисто морально вже немає.

Пишу тому, що глухий кут якийсь, думки тільки одні — запропонувати завести коханку, скласти шлюбний контракт, на випадок що якщо закохається, спокійно розлучитися і покінчити з усім цим. Я розумію, що буде багато питань, чому відразу просто не розлучитися.

Але тільки я знаю чому, просто треба знати його. Поки ми сім’я і він мене любить, він не завдасть мені і дітям зла, але коли чоловік перестає тебе любити, цінувати, ось тоді вилазить назовні все, що ми навіть не здогадуємося.

Я проходила вже це, але в дуже легкій формі, коли він зрадив мені. Я не готова залишити дітей і кинути все якійсь тітці. Повірте мені, іншого варіанту у нього немає, хоча колись він прийшов до мене в будинок в одному спортивному костюмі.

Я згодна розділити все порівну і діти тільки мені, а не як він тоді хотів, сина йому, а дочка мені. Але цього разу буде набагато гірше. Ось я і думаю, спочатку скласти шлюбний договір, а потім запропонувати знайти собі заміну.

Related Post

У дитинстві я навіть не уявляла, яка чудова людина мій вітчимУ дитинстві я навіть не уявляла, яка чудова людина мій вітчим

Пишу, щоб розповісти всім про людину, яка замінила мені батька. Це мій вітчим. Але все це я зрозуміла через двадцять років. А за роки свого дитинства я принесла батькам багато

Я зустрів заміжню жінку в кафе на 11 років старшу за мене, вона одразу натякнула на ліжкоЯ зустрів заміжню жінку в кафе на 11 років старшу за мене, вона одразу натякнула на ліжко

Хочу розповісти вам свою історію зради заміжньої жінки, яка сталася зі мною пару років назад. Якось раз прогулюючись по торговому центру, мені назустріч йшла досить-таки доглянута жінка років 36-38, проходячи