Хочу запропонувати чоловіку, щоб він завів коханку, але перед цим укласти шлюбний договір

П’ять років тому чоловік зрадив мені, звичайно ж, я відвоювала його у коханки, пробачити не пробачила, але сім’ю зберегла. У шлюбі вже 20 років, є діти і багато спільного майна. Зараз я розумію, що мені дався шанс піти, розлучитися, але тоді було інше відчуття, як так, зазіхнули на моє, от я й клацнула по носу.

Він сильно змінився, як і все добре. Разом 24 години, спільний бізнес, з боку ідеальна сім’я, але настає ніч, і він хоче отримати подружній борг, а ось я ні, і так вже дуже давно. З кожним роком все стає гірше, почуваюся, як наймичка, почалися скандали.

Мене влаштовує чоловік у всьому, але лише до ліжка. Ні, він чудовий, але не такий мені потрібен. Розмови були, і не раз, начебто все розуміє, але природа бере своє, і що мені з цим робити, я не знаю. Знаю тільки одне: поки він не знайде собі іншу і не тільки заради задоволення, а саме полюбить, він від мене не втече, від таких не йдуть.

П’ять разів на день їсть, причому одне й теж не буває, готую на один раз. Якщо хоче випити, у будинку завжди є, з друзями, без проблем, стіл накривають. На рибалку все йому зберу з собою, з ночівлею.

Сама розумію, що у мене буде вихідний від подружніх обов’язків. Коротше всі друзі заздрять, вдома чисто, та й наче нічого, але що далі? З боку здається, що моєму спокою можна позаздрити, проте сил чисто морально вже немає.

Пишу тому, що глухий кут якийсь, думки тільки одні — запропонувати завести коханку, скласти шлюбний контракт, на випадок що якщо закохається, спокійно розлучитися і покінчити з усім цим. Я розумію, що буде багато питань, чому відразу просто не розлучитися.

Але тільки я знаю чому, просто треба знати його. Поки ми сім’я і він мене любить, він не завдасть мені і дітям зла, але коли чоловік перестає тебе любити, цінувати, ось тоді вилазить назовні все, що ми навіть не здогадуємося.

Я проходила вже це, але в дуже легкій формі, коли він зрадив мені. Я не готова залишити дітей і кинути все якійсь тітці. Повірте мені, іншого варіанту у нього немає, хоча колись він прийшов до мене в будинок в одному спортивному костюмі.

Я згодна розділити все порівну і діти тільки мені, а не як він тоді хотів, сина йому, а дочка мені. Але цього разу буде набагато гірше. Ось я і думаю, спочатку скласти шлюбний договір, а потім запропонувати знайти собі заміну.

You cannot copy content of this page