ЦЕ EASY Життєві історії Хотіла б бути мудрою свекрухою. Всі своїх невісток пиляють, а вона мене мудрим порадам навчила, і я навчу

Хотіла б бути мудрою свекрухою. Всі своїх невісток пиляють, а вона мене мудрим порадам навчила, і я навчу

Мене сверкуха навчила кілька хитрощів, як поводитися з чоловіком. Я таких порад вік не забуду.

Коли ми одружилися з Сашком, мені було всього 23, йому 36, і звісно мало хто зрадів цьому шлюбу. Тим не менше, його сім’я, за яку я переживала більше всього, чомусь дуже добре мене прийняла.

Почали жити разом, часто приходили с гості до свекрухи. Вона готувала вечерю на всіх, потім хлопці йшли на вулицю, про щось розмовляли, могли і до пізньої ночі обговорювати, ми з мамою з столу прибирали, посуд мили.

Іноді звісно вона запитувала як у нас ідуть справи, я спочатку відмахнулася, а потім здалася. Розповіла що хотіла б більше часу проводити з Сашком, а він то на риболовлю махне, то на полювання, то ще кудись. А я що? Вдома сидіти в свої 23?

Ось тут я і зрозуміла вічний секрет молодості, спокою та сімейного щастя батьків мого чоловіка. Виявляється свекор такий самий. Тому мама просто привчила його завжди брати її з собою. 

Вони навіть тепер, через 40 років подружнього життя кругом ходять разом. А потім вона мені відкрила ще кілька секретів. Виявляється, коли вона злиться на батька, то іде до магазину з його карткою. Ну, звісно в межах розумного, але судячи з смс від банку, свекор розуміє наскільки сильно доведеться вибачатися.

Навчила і того, що не варто виясняти стосунки на публіці. Розказала як краще вести господарство і економити. Мені в мої 23 ці поради були як знахідка. Я тоді молода була, запальна, з характером. А тепер розумію, що якби не така мудра свекруха, то чи жили б ми разом досі?

Вирішила що не буду своїх невісток пиляти. Нехай краще поважають мене і захоплюються мною так, як я колись ставила в приклад маму свого чоловіка.

Related Post

Я вийшла заміж без кохання і тепер шкодую про цеЯ вийшла заміж без кохання і тепер шкодую про це

Мені 23 і я вагітна на 6 місяці. Живу з чоловіком (йому 25) та його мамою. Одружилися ми нещодавно, поки що молода сім’я. Я вже майже рік не працюю і

Я завжди мріяла, щоб в мене було багато дітей, але коли завагітніла і народила то перестала любити дітей, причому і чужих такожЯ завжди мріяла, щоб в мене було багато дітей, але коли завагітніла і народила то перестала любити дітей, причому і чужих також

Не знаю, чому, але до народження своєї дитини я мріяла мати 5 дітей, розчулювалася побачивши багатодітних матерів, навіть трошки їм заздрила. Я в терміновому порядку вийшла заміж, щоб була сім’я,