fbpx

Хотіла б бути мудрою свекрухою. Всі своїх невісток пиляють, а вона мене мудрим порадам навчила, і я навчу

Мене сверкуха навчила кілька хитрощів, як поводитися з чоловіком. Я таких порад вік не забуду.

Коли ми одружилися з Сашком, мені було всього 23, йому 36, і звісно мало хто зрадів цьому шлюбу. Тим не менше, його сім’я, за яку я переживала більше всього, чомусь дуже добре мене прийняла.

Почали жити разом, часто приходили с гості до свекрухи. Вона готувала вечерю на всіх, потім хлопці йшли на вулицю, про щось розмовляли, могли і до пізньої ночі обговорювати, ми з мамою з столу прибирали, посуд мили.

Іноді звісно вона запитувала як у нас ідуть справи, я спочатку відмахнулася, а потім здалася. Розповіла що хотіла б більше часу проводити з Сашком, а він то на риболовлю махне, то на полювання, то ще кудись. А я що? Вдома сидіти в свої 23?

Ось тут я і зрозуміла вічний секрет молодості, спокою та сімейного щастя батьків мого чоловіка. Виявляється свекор такий самий. Тому мама просто привчила його завжди брати її з собою. 

Вони навіть тепер, через 40 років подружнього життя кругом ходять разом. А потім вона мені відкрила ще кілька секретів. Виявляється, коли вона злиться на батька, то іде до магазину з його карткою. Ну, звісно в межах розумного, але судячи з смс від банку, свекор розуміє наскільки сильно доведеться вибачатися.

Навчила і того, що не варто виясняти стосунки на публіці. Розказала як краще вести господарство і економити. Мені в мої 23 ці поради були як знахідка. Я тоді молода була, запальна, з характером. А тепер розумію, що якби не така мудра свекруха, то чи жили б ми разом досі?

Вирішила що не буду своїх невісток пиляти. Нехай краще поважають мене і захоплюються мною так, як я колись ставила в приклад маму свого чоловіка.

Related Post

Мого нового чоловіка дратує моя дочка від першого шлюбуМого нового чоловіка дратує моя дочка від першого шлюбу

Вийшла заміж вдруге, коли дочці було 6 років. У чоловіка сім’ї до цього не було. Він мій ровесник, нам по 32 роки. З першим чоловіком ми з дочкою не спілкуємося,

Доручила матері подивитися за дітьми, а та стала їх налаштовувати протиДоручила матері подивитися за дітьми, а та стала їх налаштовувати проти

У Світлани було 3 дітей. Вона була досить молодою матусею, тому більшість постійно намагалися її повчати. Дійшло до того, що мама, бабуся, навіть подруги у яких не було досвіду в

facebook