Хотіла налякати хлопця і заснула в шафі, прокинулася вже у ліжку. А днями з’їла його Мілку, яку він сховав у штанях, бо ми домовилися разом худнути …

Ідеально, коли ви на одній хвилі…

Мені здається, що ми ідеальна пара. Хтось шукає свою другу половинку все життя, а я її вже знайшла.

На тому тижні ввечері хлопець повинен був зайти в кімнату з кухні. Я спеціально прошмигнула трохи раніше в кімнату, щоб сховатися в шафі (захотіла налякати коханого, коли він зайде).

Так і зробила: сховалася в шафі. Чекаю. Він не йде. Задумалася. Прикрила очі і заснула. Прокинулася вже в ліжку. Виявилося, що він пішов брати білизну перед походом у ванну кімнату. Побачив, що я сплю напівсидячи. Він взяв мене на руки, переніс на ліжко. Поклав.

Не змовляючись минулої п’ятниці ми обидва купили борошно і дріжджі. Ну наскільки ймовірним є, що обидві людини в один і той же день куплять по 2 кг борошна?

Виявилося, що мені захотілося піци, а коханому конче як потрібен пиріг з капустою. Всі вихідні їли піцу і закушували пирогом. Плюс 2 кілограми за вихідні. Чорт. Тепер на дієті сидіти.

Домовилися обидва трохи скинути кілька кілограмів зайвої ваги. Ми обидва любимо солодке, тому в холодильнику завжди є що-небудь смачненьке. Домовилися, що обидва не будемо більше купувати шоколад.

У понеділок знайшла заначку хлопця. Виявляється, що він в білизні ховав плитку Мілки. Я її з’їла. На наступний день він з’їв мій снікерс, який я зберігала в одній з банок, де зберігаю спеції.

Якщо і є людина на світі, яка підтримає мене в самому безглуздому і необдуманому вчинку, то це мій хлопець. Сподіваюся, у кожного з’явиться така людина в житті, з якою ти можеш себе почувати самим собою (самою собою). У нас ось вийшло.

You cannot copy content of this page