ЦЕ EASY Життєві історії Хотіла покращити матеріальний стан нашої родини, а вийшло, що погіршила

Хотіла покращити матеріальний стан нашої родини, а вийшло, що погіршила

Мені дуже погано. Я навіть не знаю, хто мені може допомогти. Я просто сама руйную своє життя.

Два роки тому переїхала. Не люблю цю квартиру, поміняла район, тепер змушена тягатися з дитиною маршрутками. Ще й захотіла досягти мети зробити кар’єру. Кинула роботу, пішла на іншу, за рік пішла. Тепер ще потрібний рік стажу. Стаж іде, але фактично не працюю, а податки плачу.

Так жалкую, що покинула першу роботу. Не потягну те, що намітила. Ні фізично, ні матеріально. Потрібно багато грошей, на те, що хотіла, та й характер твердий. А так соромно перед усіма, адже вихвалялася, ким я буду, яка в мене мрія. Тепер ще чоловік без роботи залишився. Злидні повні.

В нас двоє дітей. Намагаюся хоч щось заробити вдома, копійки. Він теж, але якісь фінансові нові проблеми виникають. Хочу повернутись, у стару квартиру, на стару роботу. Але потяг вже пішов.

Хотіла покращити матеріальний стан нашої родини, а вийшло, що погіршила. Ніщо не тішить, тільки все гірше та гірше. Розумію, що сама вже не можу впоратися з цим станом і мені потрібна допомога. Але до лікаря йти не хочу, та й грошей немає, і місто невелике все на увазі. Як вийти зі всього цього не знаю.

Вдома безлад, не стоять руки до цієї квартири і все, ремонту нема, все страшне. Зробити хоч якийсь ремонт грошей теж немає, навіть готувати тут бридко. Не відчуваю себе вдома. Одна радість – поспати, забути про все, хоч і сплю погано. Чим я думала, коли все почала. Чому інші люди живуть і радіють з того, що є. А мені було мало, захотілося більше.

Я дурна. Ненавиджу себе. Депресія в мене вже вдруге. Вперше мені психотерапевт допомогла, змотивувала йти далі. А тепер я з нею розмовляла, але ефекту нуль. Я б поїхала кудись, якби була фінансова можливість. Грошей немає, ще й у борги влізла.

Допоможіть, може, хтось знаходив вихід і подібної ситуації.

Related Post

Почнемо розділяти дітей на тих хто може, і чия мама протиПочнемо розділяти дітей на тих хто може, і чия мама проти

Як і у всіх батьків,які мають школярів, у нашого класу також є чат в соціальних мережах, де ми з’ясовуємо різні питання. Звісно та батьки можуть висловити свої претензії і побажання.

Авокадо їй не подобається, несмачний, але все одно їсть, хоча і давитьсяАвокадо їй не подобається, несмачний, але все одно їсть, хоча і давиться

Свекруха перебралася до нас свекруха близько шести місяців тому, за її словами, буквально на пару тижнів. Приїхала вона без попередження, не повідомивши нікого і не запитавши, чи зручно буде нам

Колеги з театру наговорили про мене дурниць, через це я залишилася без роліКолеги з театру наговорили про мене дурниць, через це я залишилася без ролі

Минулого року зі мною погано вчинили мої товариші по службі, артисти нашого міського драматичного театру. Вже варто було б і забути, а все аж ніяк не виходить. Я молода актриса,