fbpx

Хотіла зробити мачусі лихе і сама потрапила в свою ж пастку

Федір та Зоя одружилися 4 роки назад. У Федора є донька від попереднього шлюбу, навіть не донька а падчериця. Вона з виду дуже культурна та хороша дівчинка, а по факту справжній диявол в спідниці.

Вона все сподівалася, що вітчим покине Зою і повернеться назад до її матері. Хоча разом з тим, Федір не покидав свою колишню заради теперішньої дружини. В будь якому випадку у дівчинки був план.

Зоя виявилася теж не такою вже і дурною, наївною дівчинкою. Вона добре розуміла, що для малої так і залишиться назавжди просто тіткою, яка розбила їм сім’ю. Що тільки не вигадувала дівчина для того, щоб нарешті позбавитися від Зої. Тим не менш, жінка була теж досить хитрою. При чоловікові вона ніколи словом малу не ображала, а от наодинці давала зрозуміти хто в домі господарка.

Одного разу Зоя помітила, що в неї пропав гребінець. Зоя завжди дожила його на одне і те саме місце. Вона перевернула весь дім але так і не знайшла. Через 2 дні знайшла його там, де завжди лишала, тому дуже здивувалася такій знахідці, а ще через тиждень під дверима власного будинку знайшла підклад.

Там було її волосся, змотане докупи з чорним пір’ям ворони, і ще якимсь жахом. Жінка не розгубилася і звернулася до сусідів. У них були камери нагляду і окрім домашніх до воріт ніхто навіть не підходив, тому вона зрозуміла все.

При особистій зустрічі і розмові з дівчинкою хотіла вивести її на чисту воду. А та не здалася так швидко. Тоді Зоя сходила в церкву, попросила пробачення у ікон за те що доведеться вчинити і почала діяти.

Зоя придумала план, перевдяглася у речі малої і підклала ще одну коробку з різними погрозами. Все було записано на камери нагляду. Коли Федір подивився запис, то хотів придумати якесь покарання доньці.

Але та в емоціях проговорилась, що перший раз вона, а до цього вона ніякого відношення не мала. Тоді Зоя призналася їм про всю підставу і виставила обох за двері, згодом з чоловіком помирилася, але доньку його більше бачити не хоче. Чи правильно вчинила? Як жінкам бути в такій ситуації?

Related Post

Я заміжня, але постійно думаю про колишнього хлопцяЯ заміжня, але постійно думаю про колишнього хлопця

Я заміжня, дітей поки немає. Не можу забути колишнього хлопця, хоч і зустрічалися ми всього 1 рік, потім зустріла майбутнього чоловіка, з ним зустрічалися 5 років, потім вирішили одружитися. Той,

Тепер думаю, як би вийти заміж за нього до того, як він оформить іпотеку на квартируТепер думаю, як би вийти заміж за нього до того, як він оформить іпотеку на квартиру

Зустрічалася з хлопцем кілька років. Відносини спочатку були нормальні, а потім якось більше сварок через дрібниці стало, притирання побутове пішло не за планом. Незважаючи на це хлопець мене любить, добре

facebook