fbpx

Хотіла зробити мачусі лихе і сама потрапила в свою ж пастку

Федір та Зоя одружилися 4 роки назад. У Федора є донька від попереднього шлюбу, навіть не донька а падчериця. Вона з виду дуже культурна та хороша дівчинка, а по факту справжній диявол в спідниці.

Вона все сподівалася, що вітчим покине Зою і повернеться назад до її матері. Хоча разом з тим, Федір не покидав свою колишню заради теперішньої дружини. В будь якому випадку у дівчинки був план.

Зоя виявилася теж не такою вже і дурною, наївною дівчинкою. Вона добре розуміла, що для малої так і залишиться назавжди просто тіткою, яка розбила їм сім’ю. Що тільки не вигадувала дівчина для того, щоб нарешті позбавитися від Зої. Тим не менш, жінка була теж досить хитрою. При чоловікові вона ніколи словом малу не ображала, а от наодинці давала зрозуміти хто в домі господарка.

Одного разу Зоя помітила, що в неї пропав гребінець. Зоя завжди дожила його на одне і те саме місце. Вона перевернула весь дім але так і не знайшла. Через 2 дні знайшла його там, де завжди лишала, тому дуже здивувалася такій знахідці, а ще через тиждень під дверима власного будинку знайшла підклад.

Там було її волосся, змотане докупи з чорним пір’ям ворони, і ще якимсь жахом. Жінка не розгубилася і звернулася до сусідів. У них були камери нагляду і окрім домашніх до воріт ніхто навіть не підходив, тому вона зрозуміла все.

При особистій зустрічі і розмові з дівчинкою хотіла вивести її на чисту воду. А та не здалася так швидко. Тоді Зоя сходила в церкву, попросила пробачення у ікон за те що доведеться вчинити і почала діяти.

Зоя придумала план, перевдяглася у речі малої і підклала ще одну коробку з різними погрозами. Все було записано на камери нагляду. Коли Федір подивився запис, то хотів придумати якесь покарання доньці.

Але та в емоціях проговорилась, що перший раз вона, а до цього вона ніякого відношення не мала. Тоді Зоя призналася їм про всю підставу і виставила обох за двері, згодом з чоловіком помирилася, але доньку його більше бачити не хоче. Чи правильно вчинила? Як жінкам бути в такій ситуації?

Related Post

Відрізати половину мізків і влити пару літрів силіконуВідрізати половину мізків і влити пару літрів силікону

Відправляю вам палкий привіт з Латинської Америки, де з недавніх пір живу. Я дуже щаслива і задоволена своїм життям людина. Я живу в кліматі моєї мрії з двома океанами, пальмами

Я вийшла заміж, народила дочку. Дочці був рік, ввечері я поклала її спати і, так як в квартирі було жарко, не стала її вкривати, сама пішла у ванну. Коли я вийшла з ванної, побачила, що моя донька лежить, дбайливо і акуратно загорнувшись ковдрою по плечики, сама б вона так не сховалася. Чоловік запевняв, що весь цей час був на кухні і в кімнату не заходивЯ вийшла заміж, народила дочку. Дочці був рік, ввечері я поклала її спати і, так як в квартирі було жарко, не стала її вкривати, сама пішла у ванну. Коли я вийшла з ванної, побачила, що моя донька лежить, дбайливо і акуратно загорнувшись ковдрою по плечики, сама б вона так не сховалася. Чоловік запевняв, що весь цей час був на кухні і в кімнату не заходив

Знову про домовиків або як їх можна назвати, але так уже склалося, що багато людей стикаються з дивними подіями в своєму будинку, а деякі навіть на власні очі бачать так

Андрій же зі Світланою вже звикли до постійних сварок своїх матерівАндрій же зі Світланою вже звикли до постійних сварок своїх матерів

Світлана та Андрій одружилися і як всі молодята були щасливі і «в шалаші». Жили вони скромно, орендували старенький будиночок. Андрій працював слюсарем, а Світлана була медсестрою. Але, незважаючи на невлаштованість