Хотіли надурити батьків, щоб жити спокійно, а самі взяли і закохалися. Як тепер все виправити?

Батьки Яни були дуже забезпеченими людьми. Не з тих хто обкрадав народ заради власної вигоди. Вони заробили на своє життя самостійно, завдяки праці, завдяки гарним знанням та безсонним ночам. Яна теж не зовсім була схожа на тих дівчат, що користуються владою, впливом і грошима батьків.

Вона завжди вдягалася зі смаком, їздила на хорошій машині, але не була залежна від грошей. У сім’ї настали важкі часи, тому довелось постаратися, щоб вийти з боргової ями. Партнер батька теж переживав не найкращий період в житті та бізнесі, тому запропонував об’єднати справи.

Враховуючи те, що єдина дочка в одній сім’ї та один єдиний спадкоємець – син в іншій, мали отримати весь бізнес в спадок, батьки порадилися і прийняли єдино вірне рішення – одружити їх. Яна точно не збиралася заміж, їй хотілося реалізувати себе, а не сидіти в декреті і прати дитячі штанці. У Володі взагалі була дівчина, він її не любив, звісно, але в кидати заради батькових примх не хотів.

Коли вони їх познайомили, то виявилося, що молодята вже давно знають один одного. І, доречі не з самого гарного боку. Бо колись Володя чіплявся до Яни, а та добряче врізала йому на горіхи.

Відступати було нікуди, тому довелося грати по правилам батьків. Хочуть весілля, буде їм весілля. Яна не вміла тратити гроші, але на цей раз відігралася за всі свої 23 роки. Вона замовила найдорожчу сукню, постійно капризувала і показувала своїм майбутнім свекрам всю свою капризну натуру. Володя ж навпаки, був підлесливий та дуже хитрий, а батько Яни таких терпіти не міг.

Але все йшло не за сценарієм, молоді хотіли просто довести батьків, щоби ті перестали їх змушувати одружитися. Вони домоглися свого, та в результаті закохалися самі один в одного. Тоді довелося ще й переконати їх назад, що вони нормальні, а на це часу пішло більше.

Якби ж вони відразу знали що так станеться, то не стали б тратити час на якісь незрозумілі ігри, не витрачати б гроші, які в так танули разом з батьківськими акціями.

Але від долі не втечеш. Бізнес таки розвалився, зате 2 родини об’єдналися в 1 великому будинку, відкрили власне кафе і почали жити як одна дружна сім’я.

Related Post

Історія про шкарпетки, які допомогли дізнатися мені всю правду про мого коханогоІсторія про шкарпетки, які допомогли дізнатися мені всю правду про мого коханого

Мені 29 років. Майже два місяці тому закінчилися стосунки, які тривали півтора року. Вони ні до чого не вели, були прісні, і, мабуть, просто не доля. Вирішила у соцмережі в