Хрещені це духовні наставники для дитинки

Коханий, ну не хочу я щоб цей твій Костя був нашим кумом, ти розумієш, хрещених, їх же з душею треба вибирати, щоб для дітей були, я не знаю що він за людина, адже хрещені це духовні наставники для дитинки.

-Аню, ну що ти таке говориш, Костя, хороший чоловік, в нього жінка он яка молодець, донька. А те що ми вже пообіцяли іншій парі, то нічого, візьмемо і їх.

Хрестини маленького Єгорчика пройшли дуже гарно, весело, було багато діток, хрещені розселилися на хрестика, іграшки, солодощі, торта замовили.

Тільки Аня постійно придивлялася до цього Кості і його дружини, надто вони їй здалися надмірними, зверхніми чи що.

Вони ж то займали керівні посади на фірмі де працював чоловік, а вони, Аня і Захар, прості роботяги, Аня взагалі зараз в декреті, почувала себе не дуже поруч з жінкою Кості, та вся така красива, а Аня, що вона, цілий день підгузки та кашки.

Пройшов час, Аня дуже сподівалася що хрещені батьки будуть поруч і допомагатимуть Єгорчику, будуть бодай з ним час проводити. Та Віка і Максим, ті давні друзі, на яких поклалася Аня не спішили часто навідуватися до малого.

А от Костя з Ліною дуже часто приїздили до дітей Ані, купували іграшки і подарунки не тільки Єгорчику, а і Марійці, Андрійку. В єдиний свій вихідний брали доньку Катеринку і приїздили.

Їм подобався будинок Ані і Захара, нехай без євроремонту, але камін, затишні бабусині килими, полиці з книгами і старовинні сервізи які шкодувала Аня викинути дуже вабили Ліну.

А ще, вона дуже захоплювалася природньою красою Ані, вона рахувала що Аня – справжня героїня, тягнути на собі будинок, дітей, тримати все в чистоті і ще й встигати підробляти, для Ліни це було чимось неможливим.

Так сім’ї стали дуже дружніми, назважаючи на те, що Аня не любила Ліну з самого початку. Випадок це чи ні, але Бог таки має на все свої плани.

Related Post

Мій чоловік прискіпується до дрібниць, через це ми постійно сваримосяМій чоловік прискіпується до дрібниць, через це ми постійно сваримося

Ми із чоловіком разом третій рік. Із самого початку стосунків у нас були дрібні проблеми, або як це називає чоловік – вимоги, які переросли у великі та постійні. Я відчуваю,

Дружина дістає мого коханого вічними причіпкамиДружина дістає мого коханого вічними причіпками

Уже рік зустрічаюся з одруженим чоловіком. І це зовсім не закоханість дурної дівчини. Я дійсно люблю і відчуваю себе щасливою, коли ми разом, хоча це буває не часто. Дружина у