fbpx

Хрестини перетворили в справжню бійню, бо мати чоловіка тільки себе і чує, за кумів дитині моїй бере якихось далеких родичів, які приїздять в Україну раз в 7 років.

Хочемо хрестити свою доньку, живемо разом з батьками чоловіка, то пересварилися вже всі. Свекруха своє, свекор на моєму боці, в чоловіка інше бачення. Ще до хрестин 2 тижні, а в хаті вже “німці” бо всі хочуть так як вони хочуть.

От наприклад, я вважаю, що хрещення треба проводити в храмі, а не викликати отця додому. Тимпаче що вдома і так буде перевертень, гості з області з речами, нам всім зібратися, уявляєте, а у нас всього 3 кімнати, в одній свекри, в іншій ми, ще одна як дитяча.

Свекруха старих нравів, хоче застілля вдома робити. Та грошей на це каже не шкодувати, те що вона задумала готувати то на ціле весілля, а вона все кричить що мало буде, що люди скажуть якщо їжі не вистачить. Я взагалі хотіла винайняти терасу в одній з баз відпочинку, у нас тут поряд є, і просто замовити виїзну кухню, дещо своє. Чоловік криком кричить що ресторан, але де це на 30 чоловік грошей наберешся на та кафе.

Це вже не кажучи про спори щодо торту, вбрання і всього іншого. А ще куми, я вибирала тих, хто був би поруч з дитиною, нормальних адекватних, тих в кого є вже діти. Свекруха сказала треба 3 пари, бо приїдуть далекі родичі, треба уважити. Так хай поважають, але не за рахунок духовного виховання моєї дитини.

Порадьте, розкажіть, як робили хрестини ви, можливо є якісь секрети чи лайфхаки як не зійти з розуму раніше, ніж в дитини з’явиться Ангел охоронець і як не перебити одне одного в будинку.

Related Post

Почали жити разом, але відчуваю себе як в гостяхПочали жити разом, але відчуваю себе як в гостях

Я погодилася з’їхатися зі своїм хлопцем, але в його квартирі мені некомфортно. Я добре себе почуваю на своїй території, в будинку, який належить мені, де мої правила і я господиня.

Колись ледь не зрадила чоловікові, а тепер він зраджує меніКолись ледь не зрадила чоловікові, а тепер він зраджує мені

Ми з чоловіком почали зустрічатися ще в студентські роки, коли нам було по 20 років. Одружилися, народилася дочка. Жили з батьками, доводилося важко: навчання, маленька дитина. Чоловік почав тікати в

Мій коханий старший за мене на 20 років, наполягає на дітях і переїзді, а я боюсяМій коханий старший за мене на 20 років, наполягає на дітях і переїзді, а я боюся

Мені 18 років. Сталося так, що моя друга половинка на 20 років старше. Хочемо одружитися через 2 роки – коли закінчу інститут. Ми з ним вже досить довго, і у