Христина одночасно зустрічалася з моїм другом і зі мною, він про це знав, а я ні

Коли я вступив до університету, то мені сподобалася одна дівчина. Я знайшов її в фейсбуці і додав в друзі. Але спілкування не вийшло. Потім пройшов рік і ця дівчина додає мене, але вже сама.

Слово, за слово, домовилися про зустрічі. Але так як це було не побачення, то я взяв з собою друга. І так гуляли по універу завжди втрьох.

Але з часом спілкування з дівчиною перетікало, все ближче до відносин. І ми в таємниці домовилися з нею, як у фільмі “Близькість по дружбі».

І це була фатальна помилка. Так місяці три було прекрасно і весело  проводити такі таємні зустрічі і все таке, але потім я вже звик, до такої дружби, а дівчина починала хотіти більшого.

І ось майже через рік коли я вже і сам зрозумів, що кохаю її. Вона в цей час почала зустрічатися з моїм «другом». І він мені нічого не говорив теж про їхні стосунки, але він знав, що вона у мене в серці.

Ну в підсумку вони відрахувалися з універу, соромлячись мене або що у них було на думці, але я їх більше не бачив не коли. Так що хлопці, кохання по дружбі не буває, як і дружби між статями. Кохайте і будьте коханими.

You cannot copy content of this page