fbpx

Хто який предмет по гороскопу?

Якби кожен знак зодіаку був предметом, то яким?

Риби – матрац. Риби приймають ту форму, яка була б максимально зручнішою для них в оточуючих. Іноді, звісно, навіть такий матрац може добряче дати пружиною по м’якому місцю. Але в основному на Риб, як то кажуть, можна покластися.

Овни – годинник. Без Овнів неможливо уявити своє життя. На них хочеться дивитися. Вони постійно кудись рухаються, йдуть. У них є мінуси – вони не повертаються назад, ніколи. Вони можуть зупинятися, відставати чи навпаки спішити по життю, все залежить від того, в чиї руки ватри потраплять.

Телець – ніжка від табуретки. Є такі люди, які постійно стають на дорозі у когось, хочуть вони того чи ні. В гарному сенсі, а іноді і у поганому. От Телець як ніжка від табуретки, об яку всі необережні перехожі збивають свої мізинці.

Рак – басейн. В такому басейні можна потонути, поринаючи до глибин душі Рака. А можна плавати на поверхні, так і не розуміючи наскільки далеко дно під ногами. Головне не пірнати з головою.

Близнюки – світер. Якби можна було вивернути свою душу. Вони б зробити так. Але дуже часто їх забувають надягнути, іноді не бояться замастить чи зіпсувати. А їм теж боляче.

Лев – книжка. В Лева є одна цікава риса. Вони досить особливі. Вони не всім по зубам. Тільки той, хто дійде принаймні до середини сторінок їх історії, зрозуміє настільки цікаво з цим знаком. Інші, ж, зупиняться ще розглядаючи палітурку, обкладинку.

Діва – свічка. Ці люди ладні віддати останнє, працювати і догорати, заради того, щоб зігріти інших. Але тільки ділючись своїм вогнем, свічка не перегорає швидше, а дає можливість іншим сяяти так само яскраво.

Терези – ваги. Зовсім не смішно. Вони відкривають очі людям на правду. Вони справедливі, мудрі. Саме тому ваги, ніщо інше. Вагами можна зважити, як символ прийняття рішення. А ще, ваги ніколи не брешуть.

Козеріг – велосипед. Якщо крутити його педалі, то він буде їхати на повну. Так і в житті, Козерогам треба крутити педалі та підштовхувати часом, коли вони вже геть втомилися їхати під гору. Іноді треба і гальмувати їх, коли розгін надто великий, і вони не в змозі зупинитися самостійно.

Водолій – повітряний змій. Його потенціал треба відкрити. Треба попутний вітер і умілого хазяїна. Тільки тоді буде приносити радість і користь, коли ним правильно керувати.

Стрілець – виделка. Він надзвичайно корисний в господарстві і взагалі. Але не кожному по зубам. Виделкою не всі страви з’їси, та й іноді можна вколотися, якщо не правильно використовувати предмет.

Скорпіон – склянка. Він може бути наполовину порожнім чи повним. Він буде таким на смак, чим його наповнюють. Саме головне, що розбивши одного разу його серце, більше не вийде заклеїти до купи уламки.

Related Post

facebook