fbpx

Хвилин через 15 прокидаюся, як паралізований, ні рукою, ні ногою поворухнути не можу. У метрах 2-х від мене біля телевізора щось велике і волохате і каже – ще раз таке скажеш – пошкодуєш. Така ось історія. Домовик може загрожувати?

Історія, розказана моєю подругою, далі з її слів.

Коли вчилася в інституті, з одним викладачем у групи виникла розмова про потойбічне і про існування домовика.

І тоді викладач сказав – хочете дізнатися є чи ні домовик (тобто викликати його) ?

Всі, звісно, захотіли дізнатися. І вона розповіла: «Є така, година бика “, коли все потойбічні та інші можуть проникати в наш світ, а ми в їх. Це час з 2-ї години ночі до 4-х годин. В цей час йдете на кухню, відкриваєте духовку, кричіть в неї “Хто в домі господар”.

Потім встаєте на середину кухні, тупотите ногою і говорите “Я в домі господар” і йдете спати. »

Після розповіді викладача про це, все сказала братові (йому на той момент років 14 було). Жили в селі, він зазвичай до ранку з сусідськими хлопчаками гуляв, коли тепло, або сидів удома у кого-небудь з них.

Мій брат і вирішив це перевірити (тобто викликати будинкового). Все одно десь в цей час додому приходить. Робив це кілька разів, нічого не виходило, і сказав мені, що все це фігня – нічого немає.

Один раз прокидаюся рано дуже (треба було в інститут до 1 пари). Брат лежить блідий, ледь не зелений. Питаю – що сталося?

Він мало не заїкаючись і майже пошепки розповідає – прийшов додому о 3 годині ночі і заради приколу вкотре повторив процедуру (по викликанню домовик), після чого пішов спати.

Хвилин через 15 прокидаюся, як паралізований, ні рукою, ні ногою поворухнути не можу. У метрах 2-х від мене біля телевізора щось велике і волохате і каже – ще раз таке скажеш – пошкодуєш.

Така ось історія. Домовик може загрожувати?

Related Post

Вже в котрий раз почав помічати, що вдома живе домовик, який постійно ховає мої речіВже в котрий раз почав помічати, що вдома живе домовик, який постійно ховає мої речі

У моєму житті стався один дивний випадок, пов’язаний зі зникненням звичайного ключа від замка. Взагалі, якщо зізнатися, як на духу, я людина розсіяна. І зі мною бували навіть курйозні випадки.