fbpx

Хитра дамочка вирішила за мій рахунок робити манікюр але в неї нічого не вийде

Відкрила собі невеличку студію, де роблю манікюр. З часом розвинула бізнес, взяла на роботу 2 дівчат, викупила ще й сусідній салон, об’єднала все.

Я люблю мінімалізм в дизайні, і стилі одягу і в житті, вважаю, що головне, щоб салон приносив коритись мені і людям, тому якісь зайві деталі в інтер’єрі мені не потрібні.

До мене приходять різні люди, я і сама не лінуюся брати клієнтів, хоча б тому, що постійно треба нарощувати досвід, а що варто не втрачати хватку, практикуватися.

На роботу приходжу в своєму звичному вбранні, але у нас уніформа, я сама це придумала для того, щоб дівчата не зациклюватися на тому що вдягнути а були зайняті роботою. Я теж коли приймаю клієнтів стараюся не виділятися.

Не люблю кумовства, але про це мова ніколи у нас між дівчатами не йшла. Одного разу, одна із моїх дівчаток прихворіла, я замість неї була в салоні і приймала її клієнтів. Одна з фіф залетіла до нас, скинула свою шубу, треба сказати не першої свіжості, і вклалася в кріслі. Оглянула мене, перепитала чи я новенька, чи часто я тут роблю манікюр, я відповіла що не часто, але в цьому бізнесі давно.

Вона зажадала такий самий манікюр як на фото. Я озвучила цінник, вона посміхнулася і почала говорити, що вона особисто зараз подзвонить власниці салону і я вилечу з роботи. Я вирішила розважитися. Зробила вигляд що все зрозуміла, а сама почала робити манікюр. Дамочка настільки була зайнята собою, що не звернула увагу на те, що я роблю його тільки на одній руці. Іншу я не чіпала взагалі. А потім встала і пішла, сказавши, що послуги можна оплатити на касі з 50 відсотковою знижкою.

Крики типу ти знаєш хто я, ні я дзвоню власниці, зараз ти вилетиш звідси, і ще багато образ в мій бік. В результаті виявляється, що ця дамочка вже 4 раз робить манікюр в нашому салоні, бо колись вона заходила, я притримала їй двері і побажала приємно провести час, вона мене звісно не запам’ятала, а робітниця вирішила що ми подруги.

Фіфа придумала історію про те, що якщо вона мені подзвонить і поскаржиться, то наче б то я звільню дівчат, їй вірили на слово і робили манікюр. Дівчат штрафувати не стала. Але тепер беру з усіх однаково, щоб нікому не кортіло.

Related Post

Через коронакризу мій бізнес скотився на дно, зарплатню платити 23 людям вже немає чим, а у 14 з них маленькі дітиЧерез коронакризу мій бізнес скотився на дно, зарплатню платити 23 людям вже немає чим, а у 14 з них маленькі діти

Іду до банкрутства семимильними кроками. Поки по планеті крокує коронавірус семимильними кроками, я з тією ж швидкістю рухаюся в бік банкрутства. Моє звичайне життя більше схоже на марафон. Телефон зазвичай

Тьфу, ненормальна, я спати, в спальні тебе чекаю. Що за жінка, навіть кинути її по людськи не виходитьТьфу, ненормальна, я спати, в спальні тебе чекаю. Що за жінка, навіть кинути її по людськи не виходить

Аліса чекала на Дмитра з роботи, як завжди вечеря стояла на столі, в будинку було чисто, вона красива і доглянута сиділа і вкотре перевіряла чи не підгоріла курка в духовці,