ЦЕ EASY Життєві історії Хитра дамочка вирішила за мій рахунок робити манікюр але в неї нічого не вийде

Хитра дамочка вирішила за мій рахунок робити манікюр але в неї нічого не вийде

Відкрила собі невеличку студію, де роблю манікюр. З часом розвинула бізнес, взяла на роботу 2 дівчат, викупила ще й сусідній салон, об’єднала все.

Я люблю мінімалізм в дизайні, і стилі одягу і в житті, вважаю, що головне, щоб салон приносив коритись мені і людям, тому якісь зайві деталі в інтер’єрі мені не потрібні.

До мене приходять різні люди, я і сама не лінуюся брати клієнтів, хоча б тому, що постійно треба нарощувати досвід, а що варто не втрачати хватку, практикуватися.

На роботу приходжу в своєму звичному вбранні, але у нас уніформа, я сама це придумала для того, щоб дівчата не зациклюватися на тому що вдягнути а були зайняті роботою. Я теж коли приймаю клієнтів стараюся не виділятися.

Не люблю кумовства, але про це мова ніколи у нас між дівчатами не йшла. Одного разу, одна із моїх дівчаток прихворіла, я замість неї була в салоні і приймала її клієнтів. Одна з фіф залетіла до нас, скинула свою шубу, треба сказати не першої свіжості, і вклалася в кріслі. Оглянула мене, перепитала чи я новенька, чи часто я тут роблю манікюр, я відповіла що не часто, але в цьому бізнесі давно.

Вона зажадала такий самий манікюр як на фото. Я озвучила цінник, вона посміхнулася і почала говорити, що вона особисто зараз подзвонить власниці салону і я вилечу з роботи. Я вирішила розважитися. Зробила вигляд що все зрозуміла, а сама почала робити манікюр. Дамочка настільки була зайнята собою, що не звернула увагу на те, що я роблю його тільки на одній руці. Іншу я не чіпала взагалі. А потім встала і пішла, сказавши, що послуги можна оплатити на касі з 50 відсотковою знижкою.

Крики типу ти знаєш хто я, ні я дзвоню власниці, зараз ти вилетиш звідси, і ще багато образ в мій бік. В результаті виявляється, що ця дамочка вже 4 раз робить манікюр в нашому салоні, бо колись вона заходила, я притримала їй двері і побажала приємно провести час, вона мене звісно не запам’ятала, а робітниця вирішила що ми подруги.

Фіфа придумала історію про те, що якщо вона мені подзвонить і поскаржиться, то наче б то я звільню дівчат, їй вірили на слово і робили манікюр. Дівчат штрафувати не стала. Але тепер беру з усіх однаково, щоб нікому не кортіло.

Related Post

Він заснув, а я вирішила взяти його телефон. Не знаю, що я хотіла там знайти, але результат перевершив усі мої очікуванняВін заснув, а я вирішила взяти його телефон. Не знаю, що я хотіла там знайти, але результат перевершив усі мої очікування

Хочеться поділитися історією та дізнатися ваші думки щодо довіри та особистого простору. Познайомилася з хлопцем у соцмережі, переписувалися довго, а потім уже й зустрілися. Він жив і працював у Києві,

Нещодавно на вулиці зустрів ту саму дівчину, в яку був закоханий в юності … І нічого … Нічого не тьохнулоНещодавно на вулиці зустрів ту саму дівчину, в яку був закоханий в юності … І нічого … Нічого не тьохнуло

У сімнадцять років я закохався в одногрупницю. Це не була закоханість. Почуття формувалися досить довго. Ми навіть зустрічалися деякий час. Але нічого серйозного в результаті з наших відносин не склалося.

Мій чоловік – марнотратМій чоловік – марнотрат

Я заміжня дев’ять років. Перші три роки чоловік не працював: були різні причини. Змусила його зробити хоч щось – він влаштувався в поліцію. Незабаром я завагітніла. Переїхали до його мамі: