І ось днями під час посиденьок із друзями, мені в коханні зізнався його старший брат

Ми з чоловіком прожили 13 років у шлюбі, але 3 роки тому розлучилися, і я залишилася з двома дітьми.

І ось днями під час посиденьок із друзями, мені в коханні зізнався його старший брат, сказав, що давно любить і мене, і моїх дітей, тобто своїх племінників. Він їх любити як своїх, хоче зі мною зустрічатися. Але в нас містечко маленьке, та й як зустрічатися, не уявляю.

Його рідня мене не зрозуміє, а з братом (моїм колишнім чоловіком) він тоді назавжди посвариться. Вони брати, нормально спілкуються, часто зустрічаються та діляться про все одне з одним.

Я знаю, що нам доведеться ще неодноразово зустрічатися на сімейних святах і що потім? Хоча дистанцію я вмію тримати, але боюсь. Коли він усе мені сказав, ми з ним зустрілися віч-на-віч удвох.

Він ніжно мене зустрів (у себе вдома живе один) сяяв весь від щастя. Сказав, що довго про це мріяв, і ми сіли почали розмовляти, поцілунки посипалися пристрасні між нами, але я увімкнула гальма і сказала, що до інтимних стосунків я не готова, він сказав: «так я розумію».

Все якось неправильне у житті, його брат любить іншу і тому зрадив мені. Але колишній чоловік стоїть у мене в серці, іноді ми з ним зустрічаємося, як коханці і він каже мені: «Дізнаюся, що з кимось була, я до тебе більше не прийду і не доторкнуся, ти тільки моя жінка, знай це».

А тут його брат все життя любить мене, а коли ми з ним поцілувалися, була така пристрасть, що ще трохи і я йому віддалася б. І тепер уся ця ситуація стоїть у голові. Та він гарний, спокійний, працьовитий, з машиною.

Але бути просто коханцями? Так, але на інші стосунки часу не вистачає, та й я не хочу, щоб брати сварилися, але з іншого боку я вільна жінка. А з іншого боку, свекруха подумає про мене погано.

Він нікому про це не говорив, все тримає у собі, що все життя мене любить. Як мені вчинити? Я йому сказала, я подумаю, все вирішу і дам знати. Він чекає на відповідь. Але кого обрати?

Related Post

У 39 років завела собі одруженого коханця. Мені дуже зручно, що його шкарпетки пере його дружина, до того ж до мене він завжди приходить у сорочці, яку вона йому й випрасувала. Розлучати я їх не хочу, мені так дуже зручно. Ось уявіть, у вас є заможний коханець, який виглядає пристойно й приходить тільки тоді, коли вам це потрібноУ 39 років завела собі одруженого коханця. Мені дуже зручно, що його шкарпетки пере його дружина, до того ж до мене він завжди приходить у сорочці, яку вона йому й випрасувала. Розлучати я їх не хочу, мені так дуже зручно. Ось уявіть, у вас є заможний коханець, який виглядає пристойно й приходить тільки тоді, коли вам це потрібно

Мені 39 років, красива, доглянута, можна сказати успішний підприємець – кілька фітнес-клубів і магазин спортивного харчування. Є дорослий син, навчається за кордоном. Мій чоловік, з яким ми були разом зі

Був грудень, і я була одягнена відповідно. Зайшла в блок і викликала ліфт. За мною зайшов хлопець у пальто з піднятим коміром і в спортивній шапці, насунутій по самі брови. І раптом цей хлопець, простягаючи руку через мій правий бік, не бачачи кнопок, став натискати на що попало. Зараз це я згадую зі страхом. Але тоді, нічого не підозрюючи, я різко повернулася до ньогоБув грудень, і я була одягнена відповідно. Зайшла в блок і викликала ліфт. За мною зайшов хлопець у пальто з піднятим коміром і в спортивній шапці, насунутій по самі брови. І раптом цей хлопець, простягаючи руку через мій правий бік, не бачачи кнопок, став натискати на що попало. Зараз це я згадую зі страхом. Але тоді, нічого не підозрюючи, я різко повернулася до нього

Ця історія бере свій початок ще з часів, коли мені було 21 рік. У ті часи я працювала на підприємстві, яке об’єднувало школи і дитсадки. Моя старша сестра працювала зі