І ось на дорозі ми зустрілися з тим другом випадково, зупинилися і вирішили поговорити

Ситуація просто нестерпна. Я влаштувалася на роботу, і там мені доводилося спілкуватися з різними людьми, але одна людина наблизилася до мене, і ми стали дружити. У дружбу між чоловіком та жінкою я не вірила, але тут я зрозуміла, що він друг. Я йому могла розповісти все.

Чоловік знав, що ми дружимо, і нічого в цьому поганого не бачив. Я звільнилася та друга мого теж звільнили. Тоді ми з ним не бачилися 2 роки, лише переписувалися у соціальних мережах. За цей час я народила доньку. Із чоловіком почалися проблеми. Ні, він у мене гарний, працьовитий, любить доньку ну і, мабуть, мене (як він каже).

Раніше з чоловіком конфліктів не було, але тут у моїх батьків він їх ображав, особливо батька. Був страшний скандал. Справа дійшла до розлучення, але в мене донечка, та інший її любити так, як він, не буде, стосунки зіпсувалися.

Я зрозуміла, що щось зникло, немає більше цих почуттів. У мене з’явилася машина, і щоб не потрапити в аварію, я каталася вечорами, тому що досвіду немає, та й страшно, чоловік завжди відпускав. І ось на дорозі ми зустрілися з тим другом випадково, зупинилися і вирішили поговорити.

Він мені запропонував натренувати їздити містом, ну я від допомоги не відмовилася. Ми каталися, зупинялися, спілкувалися, і тут він мене поцілував.

Справа закінчилася зрадою. Я навіть не зрозуміла, як так швидко сталося. Можете називати мене як завгодно, але це було просто супер, за 9 років спільного життя з чоловіком такого ніколи не було.

Ми з ним іноді зустрічаємося, він не має дружини в цьому плані мій “друг” вільний. Цей зв’язок ми називаємо «дружба з перевагою». Мені він ясно дає зрозуміти, що разом ми ніколи не будемо, кохання у мене теж немає. Але при кожній нагоді він намагається мене поцілувати. Я його взагалі не можу зрозуміти.

Що далі? Я не можу розплутати цей клубок. Що йому треба? Що мені треба? Не розумію. Соромно перед чоловіком.

You cannot copy content of this page