І ось я не можу зрозуміти, їй потрібно дати час, чи я їй зовсім нецікавий?

Знайшов дівчину у соціальній мережі, запропонував познайомитися, вона була не проти. Діалог у нас почав зав’язуватися дуже швидко, вона також виявляла ініціативу: ставила запитання, уточнювала, змінювала теми. У нас було багато спільного, тому ми дуже хотіли зустрітися.

Через тиждень вона запросила сходити на якусь модну виставку, і я погодився. Гуляли ми довго, багато спілкувалися, я часто жартував, а вона завжди сміялася з моїх жартів, потім провів її до будинку. Наступного тижня я вирішив їй ще раз зустрітися, ми пішли на квест, після якого вона сказала, що це було неймовірно.

Ми почали гуляти все частіше: ходити в кафе, в кіно, на якісь цікаві заходи. Гуляли за руку, з недавнього моменту цілуємо одне одного при зустрічі та наприкінці (іноді й під час прогулянки). Помітив, що вона піклується про мене, запитує як я, хвилюється. І ось я вирішив зізнатися їй у симпатії, сказав, що вона мені подобається і запропонував зустрічатися.

На що вона відповіла: «Єгоре, ти дуже класний хлопець, мені з тобою дуже добре, але я не готова зараз до стосунків, через минулу розлуку, яка дуже серйозно на мене вплинула, якби не цей випадок, я б почала зустрічатися, чесно, я не хочу тебе кривдити, вибач».

Я запитав: «Може, справа в мені», вона відповіла, що ні. Після чого сильно обняла та поцілувала. Я трохи засмутився.

Вона вирішила запитати, чи не злий я на неї, відповів, що ні, це ж не моя провина. Після ми знову зустрілися (перед Новим роком), я зробив їй подарунок (який ще купив до цієї розмови), вона була в захваті від нього.

Все було як завжди, вона міцно і довго обіймала, подякувала і поцілувала. Гуляли так само, як і до цієї розмови, за руку, добре спілкувалися, наприкінці вона поцілувала, як завжди. І ось я не можу зрозуміти, їй потрібно дати час, чи я їй зовсім нецікавий? Чому її поведінка каже одне, а слова інше?

You cannot copy content of this page