І ось я не можу зрозуміти, їй потрібно дати час, чи я їй зовсім нецікавий?

Знайшов дівчину у соціальній мережі, запропонував познайомитися, вона була не проти. Діалог у нас почав зав’язуватися дуже швидко, вона також виявляла ініціативу: ставила запитання, уточнювала, змінювала теми. У нас було багато спільного, тому ми дуже хотіли зустрітися.

Через тиждень вона запросила сходити на якусь модну виставку, і я погодився. Гуляли ми довго, багато спілкувалися, я часто жартував, а вона завжди сміялася з моїх жартів, потім провів її до будинку. Наступного тижня я вирішив їй ще раз зустрітися, ми пішли на квест, після якого вона сказала, що це було неймовірно.

Ми почали гуляти все частіше: ходити в кафе, в кіно, на якісь цікаві заходи. Гуляли за руку, з недавнього моменту цілуємо одне одного при зустрічі та наприкінці (іноді й під час прогулянки). Помітив, що вона піклується про мене, запитує як я, хвилюється. І ось я вирішив зізнатися їй у симпатії, сказав, що вона мені подобається і запропонував зустрічатися.

На що вона відповіла: «Єгоре, ти дуже класний хлопець, мені з тобою дуже добре, але я не готова зараз до стосунків, через минулу розлуку, яка дуже серйозно на мене вплинула, якби не цей випадок, я б почала зустрічатися, чесно, я не хочу тебе кривдити, вибач».

Я запитав: «Може, справа в мені», вона відповіла, що ні. Після чого сильно обняла та поцілувала. Я трохи засмутився.

Вона вирішила запитати, чи не злий я на неї, відповів, що ні, це ж не моя провина. Після ми знову зустрілися (перед Новим роком), я зробив їй подарунок (який ще купив до цієї розмови), вона була в захваті від нього.

Все було як завжди, вона міцно і довго обіймала, подякувала і поцілувала. Гуляли так само, як і до цієї розмови, за руку, добре спілкувалися, наприкінці вона поцілувала, як завжди. І ось я не можу зрозуміти, їй потрібно дати час, чи я їй зовсім нецікавий? Чому її поведінка каже одне, а слова інше?

Related Post

Мені довелося купити два абонементи в спортзал і на йогу, і ходити разом зі свекрухою, як моральна підтримкаМені довелося купити два абонементи в спортзал і на йогу, і ходити разом зі свекрухою, як моральна підтримка

Сталася ця історія, коли я тільки-но вийшла заміж і ми з чоловіком чекаючи закінчення ремонту в нашій квартирі, жили з його батьками. Відразу хочу сказати, що ми маємо відмінні стосунки.

Мій чоловік виявився альфонсом, коли я завагітніла та народила, то все одно їжа та одяг купувалися за кошти мої та моїх батьківМій чоловік виявився альфонсом, коли я завагітніла та народила, то все одно їжа та одяг купувалися за кошти мої та моїх батьків

Чоловік – альфонс. Я, як і всі нормальні дівчата, хотіла зустріти того єдиного, і вийти за нього заміж, створити сім’ю і мати дітей. Я познайомилася з одним хлопцем, трохи зустрівшись переїхала

Коханцем моєї подруги виявився мій чоловікКоханцем моєї подруги виявився мій чоловік

Після десяти років спільного життя чоловік сказав, що нам треба розлучитися, бо вже давно любить іншу жінку. Для мене це було так несподівано, що я одразу йому не повірила, думала,