І ще одне. Не вийде тобі більше у старенької бабусі красти гроші

Тітка Валентина все ніяк не могла пережити, що бабуся отримує таку “хорошу”, на її думку, пенсію. Їй було мало того, що бабуся заради неї переїхала жити в село, оскільки та жила з дочкою на орендованій квартирі.

– Тепер тобі урветься, сестричко!, – говорила мені по телефону Анна. – Я буду доставляти пенсію бабусі у село, оскільки у мене є автомобіль. А тобі має бути соромно, що стільки часу “оббирала як липку” рідну людину. – Я не стала терпіти такого наклепу.

Бабуся перебралася в село, у нашої сім’ї там є будинок з усіма зручностями. Квартира “пішла” тітці, яка орендувала житло.

Від послуг банків і пошти з доставки пенсії бабуля відмовилася, ось уже чотири роки отримує через приватну фірму, яка займається доставкою пенсій та допомог на будинок.

Раніше вони приносили гроші до будинку, але в передмістя вони не їздять. Самій бабусі добиратися було важко, тому вона написала довіреність на моє ім’я.

Щомісяця протягом року я їздила за пенсією і відразу відвозила кошти бабусі, разом з виданими чеками і паперами. Побачивши розмір виплат в перший раз, я додала свої, для рівного рахунку. Щомісяця бабуля отримувала свої три тисячі, і плюс я додавала дві.

Я передбачала, що про мої хитрощі вона в курсі: в чеку написана точна сума. Але бабуля до них навіть не заглядала, як виявилося, і думала, що їй так підвищили пенсію.

Різке підняття виплат бабусі, не давало спокою тітці. Її дочка якраз купила автівку, і бабуся вирішила: навіщо ганяти мене на маршрутці, якщо є ще одна внучка, але при транспорті? З офісу фірми мені зателефонувала двоюрідна сестра. Вона повідомила, що зараз вони анулюють мою довіреність і пишуть нову, на її ім’я.

– І ще одне. Не вийде тобі більше у старенької бабусі красти гроші. Думала, ми нічого не дізнаємось? Як не дивно, Аня і її мати переконали в цьому і нашу бабусю. Що вона повинна отримувати більше, і що я – злодійка.

Я побажала їм удачі і скинула виклик. Мої почуття не передати словами. Гаразд Анна, вона не сама порядна дівчина. Але бабуся? Вона як могла повірити?Я вирішила образитися і перестала відповідати на дзвінки усіх родичів, крім мами.

І тут як грім серед ясного неба: бабуля виселила тітку і повернулася в місто. Обману і наклепу бабуся не пробачила. Прямо там, в офісі, дізнавшись про реальний розмір пенсії, Анна кинула бабусю і поїхала, сказавши, що не витрачатиме бензин заради таких копійок.

Мені зателефонувати було соромно, тому бабуся дісталася додому сама. Але просто так цього не залишила. За допомогою мами, тітка була виселена, а бабуся знову стала жити в своїй квартирі. Мама каже, що Анна всім розказує, яка я погана. А я тут причому? Якщо жадібність очі застилає?

Все вірно: вони мене оббрехали, розраховуючи нажитися, потім Анна відмовилася їздити і привозити гроші. Ось бабуся і вирішила відновити справедливість і зробити так, щоб її пенсію приносили їй додому, як раніше.

Завжди знала, що жадібність до добра не доводить. Тітка з двоюрідною сестрою хотіли пару-трійку тисяч в місяць з бабусиної пенсії урвати, в результаті втратили дах над головою і платять за орендовану квартиру.

Так їм і треба. Зовсім совісті немає. Це треба було додуматися – на бабусину пенсію око покласти! Мені здається, це навіть гірше, ніж задумати відняти цукерку у дитини.

Related Post

Мати хлопця кілька місяців читала нашу перепискуМати хлопця кілька місяців читала нашу переписку

Взимку мене познайомили з сином друзів батьків. Ми стали спілкуватися і незабаром закохалися одне в одного. Але відносини доводилося будувати на відстані, тому що він живе в іншому місті. І

Я тихо включив диктофон на телефоні і заступився за бабусюЯ тихо включив диктофон на телефоні і заступився за бабусю

Прийшов провідник перевіряти квитки. Старенька, показавши свій, раптом попросила жінку допомогти їй застелити ліжко, тому що самій їй важко, руки трясяться. Здавалося б, нешкідливе прохання. Але що тут почалося! На