І тут Андрій зізнається, що любить мене, а крім мене Ангеліну та якусь Іру, і що він зовсім заплутався

У мою подругу Ангеліну закохався п’ятикурсник Андрій. Вона ж не мала до нього особливих почуттів, але й не відшивала, тому ми весь час спілкувалися разом. Двоє друзів і дві подруги.

Андрій був розумний, самостійний, ввічливий, веселий, товариський, приязний, але не дуже гарний, останній факт був найвагомішим аргументом проти моєї подруги. Для мене ж це був добрий приятель.

Часто ми з Андрієм і вдвох ходили до кафе, бібліотеки. Ангеліна цілком адекватно ставилася до таких дружніх зустрічей.

Настав День Народження Андрія. Ми святкували в Андрія вдома. А потім я зібралася додому. Мене провів його друг. Другого дня Ангеліна розповіла мені, що для них вечір тільки починався.

Андрій загасив світло, запалив свічки, увімкнув спокійну французьку музику. І запросив Ангеліну на танець: це був чуттєвий, романтичний танець. Він підхопив її на руки і поніс на диван.

Того вечора Андрій зізнався подрузі, що закоханий у неї, але є ще якась Іра, в яку він теж закоханий. Що він не може визначитись, кого він любить сильніше.

Проте він провів її додому. І Ангела представила його батькам як хлопця.

Ми, як і раніше, спілкувалися всі разом, але зі слів подруги вдвох вони більше не залишалися. Андрій не прагнув.

Здається, у мене намічався повний завал з теоретичної механіки. Я зателефонувала до Андрія і попросила його мені допомогти. Ми домовилися зустрітись на зупинці.

Ми прийшли до Андрія додому. Тільки я розклала на кухні підручники та конспекти, як погас світло. Андрій запалив свічки. І ми почали займатися у напівтемряві. Пояснював він дуже розумно. Стало все просто та зрозуміло.

А потім Андрій мене просто здивував. На столі в сусідній кімнаті стояли відбивні, картопля, салат – все це Андрій приготував сам до мого приходу. Ми вечеряли і балакали. Він розповів. що вже 5 років живе окремо від батьків, що останні 3 роки працює паралельно із навчанням тощо.

Потім десь з’явилися напої, яких я раніше ніколи не пила. Я, здається, за хвилину сп’яніла і вже погано розуміла. Французька музика, танець, багато про що говорить, теплі руки і я сама опинилася на дивані… Все як говорила подруга. І тут Андрій зізнається, що любить мене, а крім мене Ангеліну та якусь Іру, і що він зовсім заплутався.

Що йому погано від того, що він мусить обманювати нас. І про те, що він любить трьох, знаю лише я. Що мені він найбільше довіряє. О, ні, в мої плани це не входило. Бути однією з трьох я не хотіла. Я вмить протверезіла, зібралася і Андрій мене провів…

З усім тим, ми стали постійно таємно бачитися вдвох і тільки. Ангелині я, звичайно, нічого не говорила. Проте вона запідозрила, чому це Андрій не бачиться з нею. Вона обдурила мене і сказала, що Андрій усе їй розповів.

Я повелася, вона була дуже побожною дівчинкою і не могла мене обдурити. Я у всьому їй зізналася. Подзвонила Андрієві, наговорила гидоту. Він сказав, що нічого їй не казав, і вона мене просто розвела. УСЕ! Я посварилася з ними обома. Тепер я залишилася сама.

Related Post

Баба Зоя, не приїду до тебе більше, ти скупа і жадна, не те що інша бабусяБаба Зоя, не приїду до тебе більше, ти скупа і жадна, не те що інша бабуся

Є в нас, значить 2 бабусі. Зоя – мати чоловіка, доброї душі жінка, яка має 5 дітей і 10 внуків. А є моя мама – Марта. Моя мама, звісно, я

Цю історію я хочу розказати для тих, хто відчайдушно намагається довести сам собі, що в цьому світі немає добраЦю історію я хочу розказати для тих, хто відчайдушно намагається довести сам собі, що в цьому світі немає добра

Цю історію я хочу розказати для тих, хто відчайдушно намагається довести сам собі, що в цьому світі немає добра. Я переконалася сама, що іноді доля підкидає нам такі сюрпризи і

Його зовсім не злякало, що у мене вже є синЙого зовсім не злякало, що у мене вже є син

Нині я не заміжня. Виховую сина від першого шлюбу. Богдану п’ять років. Нещодавно зареєструвалася на сайті знайомств. Мені багато пишуть, чоловіки прагнуть познайомитись ближче. Фотографії для анкети я робила у